reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ta uciążliwa jedna kreska...

Dołączył(a)
16 Lipiec 2019
Postów
6
cześć dziewczyny,
potrzebuję porady... a może chyba bardziej wsparcia...
Staramy się z mężem o dziecko już od roku. Chodzę regularnie do ginekologa, teraz mieliśmy sprobować inseminacji, jednak cykl był nieudany, jak to powiedział pan doktor.
Co najlepsze ? Teraz jak mieliśmy spróbować jeszcze raz, to miesiączka spoźnia mi się już 21 dni ... i tak z tej euforii zrobiłam już dwa testy i okazały się negatywne... :(((( Jutro wybieram się do lekarza, ale czy mam dalej karmić się nadzieją że może jednak jakiś cud ?? Jest możliwe żeby test się mylił ? ( robiłam test tydzien temu i teraz). Czuję jakieś dziwne bóle jajników ale nie takie jak to bywa przy okresie... ehh
Czy ktoś miał podobnie ?? A może ja sobie już coś wkręcam... i żyję nadzieją.
Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Rozwiązanie
Zrobiłam betę dziś dla pewności, czekam na wynik, chociaż myślę że znam już wynik :( Ale dzięki dziewczyny, faktycznie chyba trzeba troche odpuścić i wrzucić na luz.
A o tym nasieniu napisalam bo badanie nie jest inwazyjne i czasem moze cos wyjasnic. Tak jak dziewczyny napisaly czasem trzeba troche poczekac na te dwie kreski ale i dla Ciebie zaswieci sloneczko. Nie przejmuj sie ta beta, nie ten cykl to inny.
Podejrzewam, ze skoro dwa testy negatywne to ciąży nie ma. Pocieszę cie jednak, ze rok to nie tragedia. Moja koleżanka starała sie dłużej, tutaj na forum tez sa dziewczyny, ktore starały sie po 2 lata, a nawet dłużej. Głowa do góry ty tez zostaniesz mama! :tak:
 
Chyba 2 tyg po terminie to taki max jak powinno wyjsc juz cos na testach.tak na wlasnym doswiadczeniu ci powiem ze jakby mi sie spoznial okres 21 dni i wyszla by mi druga kreska to dopiero bym sie stresowala ze to duzo za pozno i ze cos jest lub bedzie nie tak z ciaza.mysle ze lepiej ten cykl skreslic,czekac na okres i zaczac na czysto nowy cykl
 
Zrób badanie z krwi i będzie czarno na białym :) a co do starań jeśli jesteście zdrowi warto odpuścić, psychika czasem nas blokuje mimo że bardzo tego chcemy, wiem z własnego doświadczenia :)
Dokładnie tak jest. Ja starałam się 5 lat. Dopiero jak rzuciłam pracę, zaczęliśmy się dużo bawić i totalnie odpuscilismy, twierdząc, że będzie co ma być to się udało:-)
 
reklama
reklama
Do góry