reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletka po stosunku

Dzisiaj przyszła @. Dzień przed spodziewana miesiączką. Ale test zrobilam i tak bo nie bylam pewna. Wyszedl negatywny.

Od kilku dni czulam.bol brzucha jak na @ ale oczywiście myśli krazyly,zento moze implatacja zarodka itp. Jak na razie @ taka sama jak zawsze. Jak dalej zobaczymy. Dzisiaj tez bolal mnie brzuch. Az zapomnialam jak to jest po po porodzie ani razu mnie nie bolalo przed ani w trakcie @.

A teraz ogolnie jak sie czulam po tej tabletce.
Nie czułam się jakoś fatalnie ale tak troche bolaly mnie plecy tylko teraz nie jestem w stu procentach pewna czy to przez tabletke czy może przez drzwi,ktore sama zakladalam na zawiasy.
Na kilka dni przed @ troszkę czasami zaswędzialy mnie piersi. W sumie codziennie gdzies tam mnie zabolał brzuch albo podbrzusze. Tak to nic wiecej nie zauważyłam.
Chociaz Jeszcze jedna rzecz. Sluz. Co chwile byl inny. Raz przezroczysty a następnego dnia mleczny. Pozniej sucho i znowu przezroczysty. Mieszanka.


Postanowiłam dać znać bo często takie watki wlasnie są przerwane.

Zycze aby inne historie skonczyly sie dobrze.
 
reklama
Do góry