reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne a plamienia

tajemnicza88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2021
Postów
21
Witajcie :) Od 12 dni zażywam pierwsze w swoim życiu tabletki antykoncepcyjne Asubtela. Tabletkę przyjęłam w pierwszym dniu miesiączki. Po skończonym okresie zauważyłam że podczas podcierania papierem , jest widoczna na papierze krew czyli takie plamienie. Ono występuje różnie. Raz w ciągu dnia jest, raz go nie ma. Pisałam już do swojej Pani doktor i mówiła że możliwe jest krwawienie aż przez 3 pierwsze opakowania. Czy ktoś z Was miał tak samo? Kiedy to ustało? Nawet podczas stosunku troszkę tej krwi było.
 
reklama
Ja tak nie miałam. Mnie za to sięgały migreny jakich nie miałam nigdy. Ale lekarz mówił ci, że tak może się zdarzyć. Poczekaj 1 cykl, w 2 mc zobaczysz czy tak dalej się dzieje.
 
No takie plamienie jest mozliwe, szczegolnie na poczatku stosowania tabletek. Ja obecnie stosuje drovelis, pani doktor mi przepisala, mowila, ze to nowosc na rynku, ze ma innowacyjny sklad . Biore juz trzecie opakowanie i jak na razie nawet plamien nie mialam i zadnych innych dolegliwosci :)
 
Do góry