reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

jadzia715

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Grudzień 2017
Postów
1 229
Hejka witam się na tym forum założyłam wątek jako przedłużenie forum z ebobas
Dziewczynki spokojnie możemy się tu udzielać i gwarantuje ze żaden post się przypadkiem nie wetnie: -):-)


Skrót do info:

Link do: Niezbędnik staraczki :)


Kilka słów o nas :


Jadzia- test po drugiej IUI (5.03.2018)

Agawid- 3 cykle odpuszczone restart kwiecień-maj

Moniabat-wizyta u ginekologa(monitoring)27.02/badanie nasienia

Andzia-????

Summis-????

Ewarut-ciąża[emoji173]

Magda8877-cykle naturalne

Emii06 -????

Pol99-????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane :) świetny pomysł z nowym forum, ucinające wiadomości były dość uciążliwe..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzia trzymam kciuki za testowanie :* mam nadzieje, że ujrzysz dwie kreseczki :)
Jadzia miłego dnia w pracy :)
U Nas ciąg dalszy świątecznych porządków..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam[emoji5] dotarłam wreszcie... niestety nie dałam rady wcześniej zrobić sobie przerwy w pracy[emoji36] ale apke już mam i będzie mi wszystko normalnie działało[emoji4] Jadzia robiłam posiew z szyjki macicy w kierunku obecności bakterii mycoplasmy, ureoplasmy i chlamydii

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oki bo ja to już sama nie wiem... umawiam się na ok 20 a 17 testuje... najwyżej pójdę z @ na rozapoznanie lekarza którego mąż mi znalazł[emoji16]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja sie zastanawiam czy nie lecieć z rodzicami po świętach do Pl się przebadać...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Summis sama nie wiem co Ci doradzić, pewnie byłabyś spokojniejsza jak byś miała zrobione badania

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry