reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

reklama
Andzia dobrze że jesteś już nami bo powiem Wam ze grupę wsparcia mamy fajną[emoji5]
Testować będę 17.12, chyba że mnie @ wcześniej dopadnie.
Przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów, a teraz od pierwszego cyklu jak się staramy to jajniki mnie bolą... więc już sama nie wiem[emoji53]
Summis masz rację teraz to te sylwestry nie takie jak dawniej hehe[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też testuje 17.12 huhu ale będą emocje. Mnie kuje lewy jajnik ten z którego miałam owu ( tak mysle bo czułam) poza tym nic się nie dzieje specjalnego... [emoji3]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakby coś mi dolegalo poza typowymi objawami jesienno- zimowej rutyny to będę pisac

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monia też się zastanawiam jak różne objawy interpretować. Czy będzie tak samo jak wcześniej? Zero objawów tylko cycki większe czy będzie całkiem inaczej. Byłoby prościej gdybyśmy to wiedziały [emoji85][emoji85]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, trzymam kciuki żeby to był Wasz dzień [emoji255]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Summis chyba za każdym razem jest inaczej przynajmniej tak mi mówią doświadczone koleżanki... zobaczymy miejmy nadzieję że nie długo... [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i tak w ogóle to jak fajnie że tu nic nie ucina hehe bo mnie trafiało jak się upisałam a później nici...
Miłego wieczorku życzę bo zaraz mąż mi wraca po 2 dniach[emoji5]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry