reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Moniabat to miłego wieczoru z mężem [emoji3]

Ja w moich poprzednich ciazach niestety nie miałam takiego smartfona jak dziś i nie było tak ze moglam non stop błądzić po wyszukiwarkach i forach w poszukiwaniu objawów choć było to tylko prawie 6 lat temu. A dziś jest tak ze każdy kaszel wpisany w wyszukiwarkę pokazuje raka płuc a każde bóle głowy, guza mózgu( oczywiście z przymrużeniem oka) objawów za specjalnych też przy poprzednich ciazach nie mialam także tak jak mówisz Moniabat każdy ma inaczej możemy mieć nadzieję i wierzyć w to że w końcu się udało. No i czekać, cierpliwie czekać na testowanko [emoji3][emoji3]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mieszkam w Niemczech w Hamm niedaleko Dortmund [emoji3][emoji3][emoji3] a wy kochane??

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was mam na imię Ewa mam 32 lata jestem mamą 4 letniego Bartosza i Aniołka z 08.2017
Czy mogę nieśmiało do Was dołączyć ?

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzia ja też hehe 6 lat temu rodziłam [emoji4]
Ja jestem tak w połowie drogi między Krakowem A Zakopanem[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewarut, oczywiście! Miło Nam, że dołączyłaś :) i bardzo mi przykro z powodu aniołka..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w Polsce z Katowic a teraz mieszkam w UK, niedaleko Manchesteru/Liverpoolu

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry