reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak

reklama
Ludzie kiedy się nauczycie, że podczas uprawiania stosunku przerywanego, który nie jest żadną formą antykoncepcji zawsze jest szansa na ciążę? Tak owszem owulacja mogła się przesunąć, a czy jesteś w ciąży dowiesz się dopiero w terminie spodziewanej miesiączki

W ogóle dlaczego dorośli ludzie na seks mówią przytulanki? To takie wstydliwe nazywać rzeczy po imieniu?
 
Ludzie kiedy się nauczycie, że podczas uprawiania stosunku przerywanego, który nie jest żadną formą antykoncepcji zawsze jest szansa na ciążę? Tak owszem owulacja mogła się przesunąć, a czy jesteś w ciąży dowiesz się dopiero w terminie spodziewanej miesiączki
Ale po co odrazu takie rzucanie się?? Chyba po to jest forum że można zapytać, porozmawiać itd jeśli pani nie chce to proszę nie odpowiadać....
 
A na lekcje biologii się chodziło? To są podstawy z tematów o rozmnażaniu
Hahaha na lekcji biologii uczyli i według tego wszystkiego zaszłam w ciążę i mój syn ma 5 lat, kuzyna żona zaszła w ciążę podczas okresu.... życie układa różne scenariusze.....serdecznie pozdrawiam....
 
A co dziwnego jest w zajściu w ciążę podczas okresu? Przecież to jest możliwe jeżeli nie stosuje się antykoncepcji
Dziwnego że zawsze miała wszystko ok i w czasie a nagle jeden raz i wszystko się przesunęło nagle i ciąża...nie będę się sprzeczać ponieważ nie po to tu jestem..
 
@Ewelina.Be popieram każde Twoje słowo. Jest tyle metod antykoncepcji, że każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Ale nie, po co? Lepiej co miesiąc się martwić, czy i tym razem się udało czy nie.

@basiaaa211 to nie jest rzucanie się tylko szczera prawda. Jak soe.nie chce dzieci, to się albo zabezpiecza albo nie uprawia seksu. Wiadomo, że wpadki się zdarzają, bo nie ma metody dającej 100% pewności. Ale jednak sytuację gdy antykoncepcja zawiedzie, jest stosunkowo mało. Poza tym, skąd my na forum mamy wiedzieć czy zaszła? Jak się uprawia seks przerywany to trzeba się liczyć z konsekwencjami.
 
Dziwnego że zawsze miała wszystko ok i w czasie a nagle jeden raz i wszystko się przesunęło nagle i ciąża...nie będę się sprzeczać ponieważ nie po to tu jestem..
Ale to jest normalne, że owulacja może się przesunąć dlatego stosunek przerywany nie jest antykoncepcją i trzeba liczyć się z tym, że jeżeli się nie zabezpieczasz to możesz zajść w ciążę
 
reklama
Dziwnego że zawsze miała wszystko ok i w czasie a nagle jeden raz i wszystko się przesunęło nagle i ciąża...nie będę się sprzeczać ponieważ nie po to tu jestem..
Nagle się przesunęło?🤦🏻‍♀️ No radzę trochę odśwież/poszerzyć wiedzę na temat cyklu kobiety. Nie ma czegoś takiego jak "zawsze" czy "nagle". Cykl jest podatny na wiele czynników tj. chociażby stres, infekcje, niektóre leki. Poza tym jest zależny od hormonów, więc nie można zakładać, że co miesiąc będzie taki sam.
 
Do góry