reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

taka sobie RYBA....

scales

Aktywna w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2008
Postów
73
Miasto
Irlandia,Tullamore
Dziewczęta moje drogie jak przygotowujecie rybę dla maluchów? bo tak się zastanawiam moja mała je tylko jeszcze papki- zębów brak...i co mam ją ugotować w wodzie? z czym? hm.....
 
reklama
A ta ryba to jaka? mintaj,dorsz...bo ja gotuje warzywa osobno i mięsko osobno...i co tak tą rybę tez osobno bez przypraw oczywiście...i ile się gotuje to stworzonko:)
 
scales można już gotować razem zupkę mięsko i warzywa a ja gotuje rybkę na parze po prostu układam rybę na sitku albo w durszlaku i wstawiam nad garnek z gotującą sie woda przykrywam przykrywką i tak sie gotuje , czasami też wrzucam do wody tak jak pryzybela
ja daje łososia i pangę
 
Ja dawalam pange, ale teraz tez kupilam lososia na probe. No i zarowno miesko z warzywami, jak i rybke z warzywami gotuje razem (ja tak gotuje odkad wprowadzilam mieso). I najlepiej chyba gotowac na parze, albo w malej ilosci wody, ktorej nie odlewamy pozniej.
 
po troche każdej rybki - choć podobną są jakieś złe, poszukaj w sieci. ( hihi w sieci rybki)

Ja gotuje zupkę - i zamiast mięska daje rybke ( sola, mintaj, panga itp)

lub czasem jak my jemy filety - to z panierce, lub duszone z przyprawami w piekarniku w sosie własnym. ( przyprawiasz i w folijkę zawijasz)
 
Do góry