reklama

taka sobie RYBA....

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez scales, 23 Wrzesień 2008.

1. scales

scales Zaangażowana w BB

Dziewczęta moje drogie jak przygotowujecie rybę dla maluchów? bo tak się zastanawiam moja mała je tylko jeszcze papki- zębów brak...i co mam ją ugotować w wodzie? z czym? hm.....

2. pryzybela

pryzybela Mama Kayi i Maxia

Ja normalnie gotuje zupki, ale zamiast mieska dodaje rybke. Nieduza ilosc wody plus sporo warzywek i wystarczy zmiksowac :-)

3. reklama
  4. scales

scales Zaangażowana w BB

A ta ryba to jaka? mintaj,dorsz...bo ja gotuje warzywa osobno i mięsko osobno...i co tak tą rybę tez osobno bez przypraw oczywiście...i ile się gotuje to stworzonko:)

5. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

scales można już gotować razem zupkę mięsko i warzywa a ja gotuje rybkę na parze po prostu układam rybę na sitku albo w durszlaku i wstawiam nad garnek z gotującą sie woda przykrywam przykrywką i tak sie gotuje , czasami też wrzucam do wody tak jak pryzybela
    ja daje łososia i pangę

6. pryzybela

pryzybela Mama Kayi i Maxia

Ja dawalam pange, ale teraz tez kupilam lososia na probe. No i zarowno miesko z warzywami, jak i rybke z warzywami gotuje razem (ja tak gotuje odkad wprowadzilam mieso). I najlepiej chyba gotowac na parze, albo w malej ilosci wody, ktorej nie odlewamy pozniej.

7. masebi

masebi Fanka BB :)

po troche każdej rybki - choć podobną są jakieś złe, poszukaj w sieci. ( hihi w sieci rybki)

Ja gotuje zupkę - i zamiast mięska daje rybke ( sola, mintaj, panga itp)

lub czasem jak my jemy filety - to z panierce, lub duszone z przyprawami w piekarniku w sosie własnym. ( przyprawiasz i w folijkę zawijasz)

Poleć forum