reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Czyżby kroiło się jakieś spotkanie??

Hmmm, :zawstydzona/y: rzadko zaglądam, a jak już, to nie daję rady doczytać, ot i efekt taki...:-D
 
reklama
dziewczyny mam prośbę, kolezanka z pracy zbiera od liptona te papierki przy herbacie, za 2kg tego Lipton sponsoruje wózek dla niepełnosprawnych, już im się kilka udało dostac (to na jakiś oddział dziecięcy). to moga być od różnych rodzajów herbat, byle liptona ;-)

bede to miala na uwadze bo uzywam w sumie liptona - nie duzo ale jak odetne od razu od wszystkich to moze sie przysłuże:-) a Ty pracujesz w szpitalu?? pytam bo jesli na nowym to moja siostra tam pracuje i moglabym przez nia kiedys podac;-) jak cos to napisz tu lub na pw, jak wolisz;-)

Agawa ja pracowalam w salonie samochodowym i poki co mam urlop wychowawczy do koca roku, ale jak to bedzie to sie okaze..;-)
 
Anita to raz dwa przysłali:-)
Nikia ja tez uzywam liptona wiec postaram sie podac a do kiedy potrzebne te kody?
Agunia zgadzam sie z Anneczka ;-)odezwała sie ta co jest gruba :-p:-D

szalejecie dziewczyny szalejecie:-) ja raz byłam z mama na szujsjiego ale mi tam sie nic nie spodobało:-p czasami chodzimy w okolicach burku bo tam tego pełno;-)
 
Próbowałam doczytać, ale :szok: ile napisałyście. Czas mam ograniczony do spania Ł. :)

Z tego, co się zorientowałam, to nieźle chorowitków się uzbierało. Za nami zima i na szczęście żadnej poważnej infekcji (oprócz katarku) nie było, z czego bardzo się cieszę. Posłuchałam laryngologa i spacerowaliśmy w każdą pogodę :-) We Wrocławiu nikogo to nie dziwiło. Za to tu sąsiadki przeżywały, gdzież to wybieram się z dzieckiem, jak np. zimno, albo sypie śnieg.
 
Agunia a dziękuję dobrze Adik na szczęście nie wygląda na chorego i tez się tak nie zachowuję z resztą przy tej chorobie wogule dziecko nie zachowuje sie jak chore taki mały plusik tej choroby:cool2:

Adik mi zasnął o 15.30 :szok::szok: normalnie mam nadzieje że będzie tak jak u Kasi i pójdzie mi potem spać około 22 ;-):tak: z tym że przed 18 jak będzie jeszcze spał to go już wybudzę ;-) (ale wredna matka ze mnie :-D:-D)
 
Nikia my też używamy Liptona też będziemy zbierać :-) oświeć mnie tylko bo chyba nie zrozumiałam dobrze mam od każdej tej małej torebeczki z herbatą poodcinać znaczki Liptona?? Czy tylko z głównego pudełka???

U naszych sąsiadów nad nami jakiś remont :szok: cały dzień coś się tłuką jakieś meble przesuwają tam i spowrotem normalnie zwariować można :angry::angry:
 
marlenka nam tez sie udalo przejsc bez chorob zime..odpukac:-) ale w sumie nie chodze w kazda pogode, tylko wtedy jak swieci slonce lub jak jest cieplo bo nie lubie marznac..;-)
 
reklama
Do góry