reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
u nas w firmie niedawno szukali kobiety do ksiegowosci ktora ma juz dzieci bo kolejnej przyszlej ciezarnej nie chcieli..:-D

okreslili to kobieta po 30 -estce tak jakby juz kobiety te nie chcialy powiekszac czy zakladac rodziny w tym wieku szok a zatrudnili po 50-tce;-)
 
Ostatnia edycja:
Madzik o tym dużym na szujskiego mówisz???he he zaszłam przedwczoraj tak:tak::tak:były dzikie tłumy:angry::angry::angry:ale nabyłm fajną jeansóweczke z divided;-);-);-)i było super czarne ponczo ale niewziełam i żałuje:-p
a tydzien temu fajne jeansy kupiłam, spodnice i sweter długi granatowo-niebieski;-)

jak Ty to robisz?:szok: że coś dla siebie znajdujesz?
dla mnie zakup spodni, spódnicy to jest wyprawa, poszukiwania:baffled:
tylko na dziecięce patrzę.
o której byłaś we wtorek? ja od 9.15 do 9.45, przed pracą się wyrwałam:dry:
 
oooo kurcze Agatka a opuść mu łózeczko może wrzuc zabawek i niechsiezabawi troszke;-);-)a może kojec masz??? to bys sobie do pokoju wzieła:blink:
no właśnie jak mu opuszczę to się boję bo on się wspina i poleci :baffled::dry: bo wdrapać się umie ale gorej co potem i się puszcza :baffled: no i trzeba tam u niego w pokoiku cały czas siedzieć :baffled:
teraz zasnął to chwilę spokoju mam :tak:
kojec mam tylko pożyczyłam koleżance ale nie wiem czy go jednak nie wezmę :sorry2:
Anita to kiedy do pracy wracasz? a gdzie pracowałaś jak to nie tajemnica :cool2:
 
Agunia ma dobre oko, wynalazła mi fajny płaszczyk w sam raz na tą porę ;-)

Mróowa, pomyśle do jutra, popracuję nad m., ale też potem będę padnięta przed sobotnim dyżurem, chyba sobie daruję, w końcu to nie ostatni raz ;-) kurcze gdybym miała prawko i auto, to bym choć na chwilę zajrzała :-(

dziewczyny mam prośbę, kolezanka z pracy zbiera od liptona te papierki przy herbacie, za 2kg tego Lipton sponsoruje wózek dla niepełnosprawnych, już im się kilka udało dostac (to na jakiś oddział dziecięcy). to moga być od różnych rodzajów herbat, byle liptona ;-)
 
aguniaprośba wielka, wrzuć przepis na panierowany camembert z jakąś dobrą sałatką:tak:
mam gości na kolacji w sobotę

nikiagdzież to ten płaszczyk agunia znalazła?;-)
 
reklama
Do góry