reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
dzieki Madzia:-):-):-):-)

no to chlup laseczki:tak::tak::tak:

a co tam ostatnio lubie granat topostawie cos pod kolor

Drink_bialy_249.jpg
 
Witam

kasiadove Mhm, pyszna zapiekanka ci wyszła. :-)

anitaa84 Mając tyle co ty to absolutnie nie 75 a 70. A i ono może być luźne, bo niektóre firmy biją rekordy w rozciągliwości obwodów. W uproszczeniu to od obwodu pod należy odjąć 5cm i zaokrąglić do najbliższego obwodu w dół. Widzę, że linki już dostałaś. :-) I polecam w wolnej chwili poczytać serię Biust na żywo Są biusty różnej wielkości prezentowane w nowych rozmiarach.
Z rozmiarami ubrań też jest różnie - ja czasem patrzę na siebie na dziecięcych. (mają rozmiary do 164cm)
Możesz na PW napisać jakie masz wymiary i jak teraz rozmiar nosisz i jak wygląda to miseczkowo jak zastosujesz się do wskazówek prawidłowego ubierania.

karolcia-83 Fajnie, że już jesteś. :tak: I wszystkiego najlepszego dla Dominiczka na pierwszy miesiączek.

madzikm Bo na początek lepiej kupić jeden i zobaczyć jak leży. I jeżeli w sklepie internetowym ( może być i sklep na allegro) to nie odrywać metek, wtedy można odesłać i albo wymienić na inny rozmiar albo oddać całkiem.
Genetykę znam tyle co z liceum, podobała mi się więc mi zostały jakieś podstawy w głowie. ;-) (zresztą wiele tego nie było, bo byłam w mat-fiz)






 
anneczka1983 Zdrówka dla ciebie. Mi już katar prawie całkiem przeszedł. :happy2:

marlenka Musisz się poprawić i częściej zaglądać. :tak:

agunia271 Ale popijawa. ;-)
 
reklama
anitaa84 I polecam jeśli masz TVN Style polską edycję "Jak dobrze wyglądać nago" A jak nie masz, to Agawa podawała link do strony gdzie dziewczyna wstawia stanikowe fragmenty. (będę mieć co oglądać, bo jest już wczorajszy odcinek :tak::tak::tak:)
 
Do góry