reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TĘCZA PO BURZY czyli fotki ciotki klotki :D

przeczytałam o nowym wątku to i ja się dopiszę.

Jestem po 3 poronieniach i nagle taki cud mi się zdarzył :

DSC_0099.jpgDSC_0114.jpgDSC_0159.jpgDSC_0147.jpgDSC_0059.jpgDSC_0106.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0099.jpg
    DSC_0099.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 98
  • DSC_0059.jpg
    DSC_0059.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 101
  • DSC_0106.jpg
    DSC_0106.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 99
  • DSC_0114.jpg
    DSC_0114.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 97
  • DSC_0147.jpg
    DSC_0147.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 95
  • DSC_0159.jpg
    DSC_0159.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 93
reklama
cieszę się że wątek się podoba i mam nadzieje że ciągle będzie przybywało nowych postów od mam tych bobasków które już są z nami, od wszystkich mam które noszą obecnie swoje bobaski pod sercem i oczywiście tych które czekają na zielone światełko &&

Aniunia już wcześniej widziałam twojego małego urwiska ale dopiero teraz widzę jak bardzo jest do ciebie podobny :D
 
aniunia Tobiasz przecudowny.i jakie ma oczy cudne...widze,ze mimo,ze mlodszy od mojej niuni to o wiele szybciej sie rozwija.chodzi juz? Ala w lozeczku dopiero sie podnosi do stawania,chodzi pod rece,a w chodaku to jej nie zatrzymasz nawet umie biegać:-D:szok:.mamy ulubiona zabawe-idzie za mna do kuchni,po czym ja sie odwracam,klaszcze w rece i ja gonie,a na koniec mowie"mam cię" strasznie sie wtedy śmieje.
 
IZW ponoć do męża podobny.. wszyscy mi tak mówią.. Ale oczu nikt mi nie odmowi.. To moje oczy i już.. Jak tam NAtalka?

Karola Tobiasz już od dawna chodzi za ręce.. w chodaku tez długo. Ale to coi teraz wyczynia to już przechodzi wszytsko. Nie da się go na rekach utrzymać , bo rwie się do chodzenia.. Wiesz, tak ciągnie się w dół żeby go prowadzać. Wreszcie wyszły mu zęby. Bardzo długo na nie czekaliśmy. Dwie jedynki na dole pojawiły się nie cały miesiąc temu. a teraz chyba dwojki idą. W nocy nadal nie spokojnie śpi. Ciągle muszę do niego wstawać. A Wy jak z nockami?

As co racja to racja :-) Pozdrawiam
 
Mam nadzieję że też tu kiedyś będę i napiszę o swojej tęczy - śliczne dzieciaki dziewczyny teraz już wiem że nie wolno się poddawać:-)
 
eska trzymam mocno kciuki && nam sie udało choć przychodziły chwile zwątpienia i tobie się uda &&
aniunia no właśnie te oczka hehe to masz tak samo jak ja moja mała cały tatuś ale oczka ma po mnie na pierwszy rzut oka moja rodzinka mówi ze mała cała mama a rodzinka męża cały tata ale dzieciaczek pomieszany, a moja mała ok dziekuję w nocy mi spi je różnie czasem o 20 czasem o 22 ostatni posiłek zazwyczaj budzi sie ok 5:30 zje i dalej spi, ale bywa tak że i o 2 w nocy pobudka nie wiem od czego to zależy, ząbki ma dwa dolne siekacze które wybiły sie jak miała 4,5 miesiąca dalszych nie widac choć i dolne i górne dziąsełko rozpulchnione więc nie wiem co będzie nastepne. Jeszcze mi nie raczkuje ani nie siada ostatni miesiąc "ciągle na brzuszku" opiera sie na kolankach i robi to takie "dyldanie" więc mysle że niedługo ruszy do przodu. Od wczoraj ma kaszelek mam nadzieję że to nic groźnego. A i jest jedna rzecz która mnie martwi jak ją trzymam na rękach ma ręce w górze zaciśniete w piąstki, pytałam gościa na badaniu bioderek spec od wad postawy "wymacał" i powiedział że wg niego wszystko ok mała jest sprawna manualnie ale najlepiej pogadac jeszcze z neurologiem, jak narazie nie panikuję bo sama mam fotosa z mojego roczku gdzie trzymam rączki w takiej pozycji a ze mną wszystko ok, ale jak pójde do pediatry wydebie te skierowanie do neurologa dla mojej niuni
 
reklama
kwiatuszek twojego skarba widzę chyba pierwszy raz - jest przesłodka


eh ostatnie dni wolnego z małą przed powrotem do pracy a my ciągle z czymś walczymy .... co chwila jakieś grypska i tp jak nie ja to Kudłata albo tatuś, teraz ta jelitówka w sobote Natalka, oczywiscie mnie i M tez dopadła z niedzieli na poniedziałek, wczoraj w nocy młoda ma nawrót .... ale pije i je więc mam nadzieje bez szpitala sie obejdzie...

fotoski Natalka 6,5 m-ca
 

Załączniki

  • IMG_4264.jpg
    IMG_4264.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 91
Do góry