reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura a możliwość ciąży...

Asia955

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
28
Hej 😁 czy jest opcja że mimo braku podwyższonej temperatury 3 dni przed terminem miesiączki będzie ciąża? Temperaturę mam na poziomie 36.4-36.6 samopoczucie jak na @ :/
 
reklama
Hej 😁 czy jest opcja że mimo braku podwyższonej temperatury 3 dni przed terminem miesiączki będzie ciąża? Temperaturę mam na poziomie 36.4-36.6 samopoczucie jak na @ :/
Pierwsze pytanie - czy mierzylaś ja codziennie czyt tylko teraz tak raz?
Druga rzecz - gdzie mierzona temperatura?
 
Mierzyłam cyfrowym pod pachą. Moja standardowa temperatura to właśnie 36.4-36.6
Nie mierze na co dzień . Mierzyłam 5 dni po domniemanej owulacji i 4 dni stosunku. (Owulację stwierdzam po śluzie płodnym.
 
Mierzyłam cyfrowym pod pachą. Moja standardowa temperatura to właśnie 36.4-36.6
Nie mierze na co dzień . Mierzyłam 5 dni po domniemanej owulacji i 4 dni stosunku. (Owulację stwierdzam po śluzie płodnym.
Takie pomiary to sobie możesz do kosza wyrzucić. Pomiarów dokonuje się codziennie, o stałej porze, w kontakcie ze śluzówka (usta, pochwa, odbyt), w tym samym miejscu, termometrem owulacyjnym.
 
Hej 😁 czy jest opcja że mimo braku podwyższonej temperatury 3 dni przed terminem miesiączki będzie ciąża? Temperaturę mam na poziomie 36.4-36.6 samopoczucie jak na @ :/
No to takie mierzenie wskazuje tylko, że masz normalną temperaturę.
Pomiary powinnaś robić codziennie o tej samej porze, najlepiej po przebudzeniu, w dodatku nie pod pachą, ale w pochwie, odbycie lub ustach. Dopiero wtedy jest się w stanie określić co i jak.
 
W takim razie jutro kupię termometr owulacyjny i jeśli się nie udało to będę mierzyć codziennie od następnego cyklu rano u ustach .
 
W takim razie jutro kupię termometr owulacyjny i jeśli się nie udało to będę mierzyć codziennie od następnego cyklu rano u ustach .
Pamiętaj, że pomiar o stałej porze i po przebudzeniu jeszcze w łóżku.

Skok temperatury świadczy o owulacji (temperatura wzrasta w skutek wzrostu progesteronu). O ciąży świadczy 16 temperatur wyższych.
 
reklama
Do góry