reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura

reklama
Ja na swoim telefonie dobrze widzę, ze one nie sa szare jak bywa w testowych.. nie wiem jaki masz sprzęt i rozdzielczość ekranu itp itd, no ale ja na swoim dobrze widzę..

To co ja widzę to jest kreska kontrolna. Testowej tam brak.
Umowmy się, ze sprzęt mam dobry.


Ja nie muszę nawet się wpatrywać czy jest kreska bo widać ją z daleka. Wiadomo na tel może inaczej widać ale na zdjęciach ja też normalnie widzę 🤷

Z daleka to widać różowa kontrolna.
Drugiej kreski to ja tam nie widzę.
 
Gdyby to była moja podwyższona taka temp i taka kreska na teście to myslalabym że jestem w ciąży i powtórzyła bym test rano albo jeszcze wieczorem, ale to ja. A w pon na betę. Ja miałam ostatnio na kilku paskowych testach kontrolne ale właśnie nie były różowe ;)
 
coś przebija ale meeeega lekko, test powtorz w kolejnych dniach albo najlepiej idz na bete.

Ale nie rozbierajcie tych testów dziewczyny, jak ma byc kreska to bedzie widoczna, nie trzeba testu rozkładac na czynniki pierwsze ;)
Musiałam rozebrać bo miał plastikową szybkę i nie wiedziałam czy to w końcu kreska czy cień się odbija 😊 tak to nigdy nie ściągam bo nie ma sensu 😊
 
Gdyby to była moja podwyższona taka temp i taka kreska na teście to myslalabym że jestem w ciąży i powtórzyła bym test rano albo jeszcze wieczorem, ale to ja. A w pon na betę. Ja miałam ostatnio na kilku paskowych testach kontrolne ale właśnie nie były różowe ;)
No dzisiaj mija 5 dzień jak nie mam miesiączki a temperaturę ciała dalej mam 37 albo powyżej . Dzisiaj to już w ogóle okropnie się czuje 😓
 
No całkiem widoczna, trochę różowa :) wiec pozostaje pójść na bet. Hmmm byłam w łazience się załatwić i jak się podcieralam zauważyłam 2-3 plamki jasno jasno różowego plamienia. Drugim razem poszłam już nic nie było a teraz znów poszłam i podczas podcierania na papierze znów zauważyłam plamkę jasno różowa nie wiem o co w tym chodzi skąd takie plamki różowe 🙄nic mnie nie boli ani brzuch 🤷😓
 
reklama
Ojoj nie wiem czym to może byc spowodowane. Może teraz masz plamienie implantacyjne :) tylko ze test wychodzi pozytywny po zagnieżdżeniu. Beta prawdę powie!
 
reklama
Do góry