reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ten najpiekniejszy dzień - jak wyglądałyśmy

na przyszłość będę wiedziała jestem w tym kopletnie zielona......
ale tak się zastanawiamy co będzie pierwsz?
ślub czy fasoloka? ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
KA milka , w prawym górnym rogu masz przycisk "edytuj" kliknij w niego i zmień. przed wysłaniem mozesz zrobic podgląd i bedziesz widziala jak wiadomosc bedzie wyglądac. bo jak tak normalnie piszesz to zdjąecia nie widzisz, dopiero jak wyśłesz. a jak klikniesz przed wysłaniem PODGLĄD, to możesz zobaczyc wiadomosć tak jak bedzie wyświetlona i ewentualnie coś zmienic.napewno sie uda!!
 
teraz to już mi kompletnie nie wyszło.......... :mad: :mad: :mad: :mad:
zaczekam jednak chyba na mojego mężczyznę zmniejszy mi od razu te zdjęcie i wtedy je wkleję
przy moich zdolnościach to jeszcze bym te forum popsuła ::) ::)
a szkoda by było
 
jej ja nie widzialam...a co jest dziewczyny??!! czemu sie nie chwalicie?przeciez niema sie czego wstydzici!!
 
Witajcie

chciałam Wam powiedzieć, ze wszystkie pięknie wyglądacie, ale to już fakt - panna młoda zawsze ślicznie wygląda ;D
 
Hmmmmmmmmm............ my z mężulkiem mieliśmy w niedzielę I ROCZNICĘ ::) ::) ::) Ach jak ten cas leci... ;)
Dziewczyny piękne zdjęcia, wszystkie tak ślicznie wyglądałyście:) Niedługo wkleję moje:)
 
Witajcie- ja to jestem niedzisiejsza..Przez przypadek dowiedziałam się, ze istnieje ten wątek..;)ale ładnie wyglądacie!!!!
 
Dziewczyny jak Wy pięknie się prezentujecie ze swoimi mężusiami !!! :)

Rusalka, ja też przez przypadek tu zajrzałam.. ups
 
reklama
W poniedziałek, 15 sierpnia mija 2 rocznica naszego ślubu - pomyślałam, że dołączę swoje zdjęcie z tego dnia :-)
24131.jpg

24134.jpg
 
Do góry