reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ten najpiekniejszy dzień - jak wyglądałyśmy

Ja też korzystam z tej strony :)
Tylko ja kopiuję inny link, ten - Hotlink for forums (1) wklejam do wiadomości i nic więcej nie muszę robić ::)
 
reklama
madziujka , pięknie wyglądałaś (wyglądaliście) i teraz na pewno tez wyglądasz co najmiej tak ślicznie :) :)
zdjęcia najłatwiej zmniejszyc w PAINT. zapytaj męża, napewno ci pomoze, albo poszujak na forum, gdzies jest to opisane.
 
uuu sorki za rozmiary ;D jak już wiem jak to zrobić to jak wróci mężulek to mi zmniejszy i pokarzę wam więcej :)
 
Dziękuję za komplement :) Niestety mężulek wykończony pracą fizyczną i bez humoru i chęci nawet spróbowania pomniejszenia zdjęć... kiedy indziej :(
pozdrawiam was wszystkie
 
Elżbietko dziękuję za miłe słowa. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D . Już nie mogę doczekać się urlopu!!!!! 8) 8)
 
no to się odważę pokazać dziewczyny.
to jest zdjęcie zs sylwestra 2004 na 2005 i ja z moim przyszłym
zabawa była superowa...
 
reklama
KA milka , brawo za odwagę!!pieknie wyglądacie!!

może spróbuj edytowac swoją wiadomośc i te napisy co masz pod fotka wrzuc nad zdjęcie, alebo pod spód. bo jak jest obok, to strasznie rowala forum ;)
 
Do góry