reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termin porodu

Sunshinee

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2021
Postów
62
Cześć, chciałabym się doradzić w sprawie terminu porodu. Wiem, ze wiążący jest ten z I trymestru bo potem dzieci rosną różnie ale u pierwszego lekarza miałam wyznaczony termin 10.12 z tym ze był dopiero pęcherzyk, nie widać było nawet zarodka, lekarz prowadzący wyznaczył na 15.12 a z usg prenatalnego w 11 tyg wyszedł 5.12. Kiedy mam uznać ze będę po terminie? Bo jednak między 5 a 15.12 jest prawie 2 tyg różnicy wiec tyle ile można rodzic ewentualnie po terminie…
 
reklama
Ten z om jest wiążący :)
Masz na myśli z ostatniej miesiączki ? Niestety musiałam mieć przesunięta owu bo miesiączkę miałam 22.02 a w ciąże zaszłam gdzieś między 13 a 21 marca, co było zreszta powodem konsternacji pierwszego lekarza gdy 7.04 był dopiero pęcherzyk
 
U mnie kierowano się terminem z usg prenatalnego. Termin z om miałam na 18.05, z usg na 10.05 a planowaną cesarkę miałam 04.05 i synek urodził się całkowicie donosziny 10 na 10 pkt.
 
reklama
Do góry