reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy porodów

reklama
Ja tez przepraszam za zamieszanie...okazalo sie ze ja przeskocze do wrzesnia..i to na 8-10 ,nie wczesniej...PRzepraszam i pozdrawiam:)
 
Jestem mama cudownego 3,5 latka Kacpra ktory jest moim oczkiem w glowie i wypieszczonym syneczkiem. Od ponad 2,5 lat mieszkamy w Londynie. Kacper nie ma zadnego problemu z dwujezycznoscia ale fakt ze wlozylam w to duzo pracy. Teraz nasza rodzina powieksza sie ku naszej wielkiej radosci. Kacper jest teraz na etapie wymyslana imion i jest barzo zangazowany i podekscytowany byciem starszym bratem:-)
 
reklama
Cześć, a ja jestem tu od dziś i mam termin na 4 sierpnia, jest to dzień urodzin mojej Mamy i Babci mojego Męża, fajnie by było im zrobić taki prezent. Choć to różnie wychodzi...
 
Do góry