reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

K

kasiula matula

Gość
Jakieś problemy czy raczej rajska sielanka
bo ja dostaje mdłości jak widze teściową
bbrrrrr aż mam dreszcze jak tylko o niej pomyśle
a jak u was dziewczyny??
 
reklama
Kasiulka, szkoda słów na teściową. Ale jak się na nią wkurzę, to napiszę tutaj całą stronę o niej - obiecuję! :) Ja mam teściową zadrę, aż strach pomyśleć o niej a teraz nie chcę się denerwować niepotrzebnie i stresować swojego maleństwa.
 
wiem ze nie warto sie stresować przez te flądry teściowe
dlatego postanowiłam ze przez dłuższy czas nie bede jeździla
do domu moich teściów to jedyny sposów
 
A ja mam w niedzielę w nimi spotkanie, bo są imieniny brata mojego męża. Pocieszam się faktem, że to JA będę teraz w centrum uwagi i może jakoś przeżyję to spotkanie. Jak mnie teściowa wkurzy, to dam jej mamie pogłaskać mój brzuszek, bo maleństwo już rozrabia na całego i można spokojnie wyczuć - już widzę minę teściowej na widok swojej matki, która dotyka prawnuka. :)
 
Moja na szczęście wyjechała za granicę ale ma przyjechać w listopadzie - niestety. Wiem już że przygotowała ubranka po moim 30 letnim mężu dla bobo - co za koszmar. Pocieszające jest to że nie tylko ja mam "kochaną" teściową
 
jam "cudowną teściową" i dlatego nie dzwonię do niej nie odbieram jej telefonów, jak u niej jestem to mówię minmum i nic nie jem chyba że coś rozpakowuję sobie sama z papierka ;)
 
reklama
A ja wcale nie mam tesciów ;) bo na razie nie zamierzam brać ślubu, jest dobrze tak jak jest i papierek nie jest mi potrzebny do szcześcia. Z mamą mojego Artura utrzymuje kontakt sms-owy a jego ojciec do dzis nic nie wie o tym ze dziadkiem zostanie. Moj Artur mu nie powiedział bo nie ma zamiary wysluchiwać, że zmarnował sobie życie bo nie znalazł sobie dziewczyny odpowiadającej jego wymaganiom czyli miss świata,IQ 200, po studiach na 3 kierunkach, z willą, basenem i pelnym kontem. ::) No cóż, może mu sie odmieni jak zobaczy wnuka czy wnuczke ;D A jak nie to też się nie bedę przejmować. Ważne że ja, Artur i masz mały bombelek będziemy szczęśliwi! ;D

 
Do góry