reklama

Teściowie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez kasiula matula, 20 Październik 2005.

1. Jakieś problemy czy raczej rajska sielanka
    bo ja dostaje mdłości jak widze teściową
    bbrrrrr aż mam dreszcze jak tylko o niej pomyśle
    a jak u was dziewczyny??

2. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Kasiulka, szkoda słów na teściową. Ale jak się na nią wkurzę, to napiszę tutaj całą stronę o niej - obiecuję! :) Ja mam teściową zadrę, aż strach pomyśleć o niej a teraz nie chcę się denerwować niepotrzebnie i stresować swojego maleństwa.

3. reklama
  4. Osinka

Osinka Marcowa Mama Agatki 2006

Dzisiaj troche swoich żali wylałam i mi ulżyło, jak mi się znowu nazbiera, to skrobnę więcej. ;)

5. wiem ze nie warto sie stresować przez te flądry teściowe
    dlatego postanowiłam ze przez dłuższy czas nie bede jeździla
    do domu moich teściów to jedyny sposów

6. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

A ja mam w niedzielę w nimi spotkanie, bo są imieniny brata mojego męża. Pocieszam się faktem, że to JA będę teraz w centrum uwagi i może jakoś przeżyję to spotkanie. Jak mnie teściowa wkurzy, to dam jej mamie pogłaskać mój brzuszek, bo maleństwo już rozrabia na całego i można spokojnie wyczuć - już widzę minę teściowej na widok swojej matki, która dotyka prawnuka. :)

7. azik

azik Gość

dobrze że masz sojusznika w tesciobabci...

ja nie mam...

8. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

Moja na szczęście wyjechała za granicę ale ma przyjechać w listopadzie - niestety. Wiem już że przygotowała ubranka po moim 30 letnim mężu dla bobo - co za koszmar. Pocieszające jest to że nie tylko ja mam "kochaną" teściową

9. azik

azik Gość

a wiesz, że ja ubranka po igorze (tatusiu dzidziolków) uzywam do tej pory ;)

10. reklama
  11. agao

agao Fanka BB :)

jam "cudowną teściową" i dlatego nie dzwonię do niej nie odbieram jej telefonów, jak u niej jestem to mówię minmum i nic nie jem chyba że coś rozpakowuję sobie sama z papierka ;)

12. sunny30

sunny30 Początkująca w BB

A ja wcale nie mam tesciów ;) bo na razie nie zamierzam brać ślubu, jest dobrze tak jak jest i papierek nie jest mi potrzebny do szcześcia. Z mamą mojego Artura utrzymuje kontakt sms-owy a jego ojciec do dzis nic nie wie o tym ze dziadkiem zostanie. Moj Artur mu nie powiedział bo nie ma zamiary wysluchiwać, że zmarnował sobie życie bo nie znalazł sobie dziewczyny odpowiadającej jego wymaganiom czyli miss świata,IQ 200, po studiach na 3 kierunkach, z willą, basenem i pelnym kontem. ::) No cóż, może mu sie odmieni jak zobaczy wnuka czy wnuczke ;D A jak nie to też się nie bedę przejmować. Ważne że ja, Artur i masz mały bombelek będziemy szczęśliwi! ;D

Poleć forum