reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test 3dni przed terminem okresu

reklama
No to może zależy od lekarza bo mi 4 lata temu kazał sprawdzić i przyrost :)
Pewnie tak... Moja ginekolog to mam wrażenie, że tak średnio.. tzn fajna babka i w ogóle, ale mało rozmowna + nie cackała się i nie owijała nigdy w bawełnę ;) na początku drugiej ciąży byłam u innego ginekologa, ale miał takie opóźnienia + mnóstwo pacjentek i tylko jedną położną i jednocześnie ta pani robiła wszystko, że odpuściłam...
 
Pewnie tak... Moja ginekolog to mam wrażenie, że tak średnio.. tzn fajna babka i w ogóle, ale mało rozmowna + nie cackała się i nie owijała nigdy w bawełnę ;) na początku drugiej ciąży byłam u innego ginekologa, ale miał takie opóźnienia + mnóstwo pacjentek i tylko jedną położną i jednocześnie ta pani robiła wszystko, że odpuściłam...
Nie no pewnie chodzimy tam gdzie nam bezpiecznie :) przez te posty zrobiłam sobie jednak test 10 uml ale tylko przebija cień fabryczej 🙄🤷‍♀️
 

Załączniki

  • 70B4DFB8-D4E4-4B51-99EB-56EE56737629.jpeg
    70B4DFB8-D4E4-4B51-99EB-56EE56737629.jpeg
    798,7 KB · Wyświetleń: 192
Nie no pewnie chodzimy tam gdzie nam bezpiecznie :) przez te posty zrobiłam sobie jednak test 10 uml ale tylko przebija cień fabryczej 🙄🤷‍♀️
No ja jestem beznadziejna z szukaniem cieni na testach :( ale tak bardzo mnie bolą te piersi, że chyba zrobię jeszcze dziś test... No bo jak to jest możliwe? :(
 
Do góry