reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test 3dni przed terminem okresu

Dołączył(a)
13 Marzec 2022
Postów
7
Cześć. Nie chcę zostać odebrana jako przewrażliwiona albo osoba, która nie ma co robić, tylko testy ciążowe 🤦 kompletnie nie!
Chciałabym tylko i wyłącznie porady, bo nakręciłam się i nie wiem czy słusznie.
Robiłam test ciążowy dzisiaj, wyszedł negatywny, a był to Bejbi test super czuły (10). Tylko, że... To jest mój 26 dzień cyklu, do terminu @ pozostały mi 3 dni. Czy to możliwe, że jest jeszcze za wcześnie na wiarygodny wynik? Test zrobiłam z tego względu, że mieliśmy okazję do wypicia % i nie byłam pewna. W pierwszej ciąży test ciążowy robiłam późno, bo jakoś tydzień po terminie i wyszła blada kreska. Cykle mam zawsze idealnie 28 dni.
Objawów też troszkę mam, ale wiadomo jak to jest, nie można im wierzyć.
 
reklama
Poczekaj sobie spokojnie do terminu okresu, czasami bywa tak że po terminie test dalej wskazuje negatyw ... a beta hcg pokazuje że ciąża jest na 100%, także różnie to naprawdę bywa.
A co do %, to nawet gdyby wyszło za parę dni że jesteś w ciąży to na tym etapie alkohol nie ma wpływu na rozwój dziecka bo nie ma jeszcze nawet zarodka.
 
I taki test miałam w 23 dniu cyklu.. wydaje mi się negatywem, ale już tyle się tutaj testów naogladalam, że sama nie wiem 😂
Najgorsze jest to, że piersi mnie dosłownie rwą. Po bokach. Tego nie mam nigdy przed @. Dzisiaj pozostały 2 dni do terminu...


IMG_20220323_114455.jpg
 
Może coś się przesunęło w twoim cyklu? Robiłaś badania z krwii? :)
A wiesz, byłam dzisiaj zbadać tsh ale jak rano wyszedł mi negatywny to stwierdziłam, że nie będę narazie tracić kasy i nie zbadałam bety. Jeżeli faktycznie 35 dc cyklu nadal nic nie będzie to powtórzę test. Raczej bete sprawdzam gdy na teście coś wyskoczy :)
 
reklama
Do góry