reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy przed terminem okresu.

Też taki miałam 2 dni przed terminem @. A jak u Ciebie? Powtarzałaś test?
U mnie niestety chyba po wszystkim, bo dostałam dzisiaj @...najprawdopodobniej straciłam 2 ciążę w ciągu 3 msc...bardzo mnie niepokoi to, że nie mogę utrzymać ciąży, dlatego mam już umówioną wizytę u lekarza i musimy zrobić badania...ja myślę, że winny tu jest progesteron, bo w pierwszej ciąży plamiłam i byłam na luteinie przez cały I trymestr...w każdy razie jest mi mega przykro 😔
 
reklama
Współczuję Ci bardzo i trzymam kciuki za Ciebie. Żeby już od teraz wszystko się układało dobrze.
U mnie niestety chyba po wszystkim, bo dostałam dzisiaj @...najprawdopodobniej straciłam 2 ciążę w ciągu 3 msc...bardzo mnie niepokoi to, że nie mogę utrzymać ciąży, dlatego mam już umówioną wizytę u lekarza i musimy zrobić badania...ja myślę, że winny tu jest progesteron, bo w pierwszej ciąży plamiłam i byłam na luteinie przez cały I trymestr...w każdy razie jest mi mega przykro [emoji17]
 
Jeśli masz regularne cykle, to na 5 dni przed okresem test może być negatywny.
Poczytaj sobie o hormonie beta hcg, na który czuły jest test - i wówczas powinnaś zrozumieć dlaczego jest tak a nie inaczej.
Hej ja mam cykle 29 dniowe , dzisiaj zrobiłam bobo test, nie wytrzymałam :( Oczywiscie już się zadręczam ... ale już przez 6 mscy widze negatywy , straciłam nadzieje okres mam na 6 lipiec 😞
 
U mnie niestety chyba po wszystkim, bo dostałam dzisiaj @...najprawdopodobniej straciłam 2 ciążę w ciągu 3 msc...bardzo mnie niepokoi to, że nie mogę utrzymać ciąży, dlatego mam już umówioną wizytę u lekarza i musimy zrobić badania...ja myślę, że winny tu jest progesteron, bo w pierwszej ciąży plamiłam i byłam na luteinie przez cały I trymestr...w każdy razie jest mi mega przykro 😔
Po czym poznałaś ze straciłaś ciąże? Spóźniał ci się okres? Przepraszam ze pytam . Trzymaj się
 
Po czym poznałaś ze straciłaś ciąże? Spóźniał ci się okres? Przepraszam ze pytam . Trzymaj się
To moja druga stracona, a poznałam po tym, że dostałam okres...w pierwszej straconej też dostałam okres i zaczęła spadać beta, do tego czułam ból pleców i podbrzusza i w pierwszej straconej mocny skurcz, a w tej takie kłucie w okolicy jajnika
 
Wiele kobiet traci ciążę nawet o tym nie wiedząc. Dzieje się tak dlatego, że nie wiedzą jeszcze o ciąży i krwawią w okolicy terminu miesiączki. Po prostu biorą poronienie za zwykły okres.
Chociaż przy świadomych staraniach taka pomyłka jest pewnie niemożliwa.
 
eh tak bardzo bym chciala, zobaczymy. Pojawiły mi się krostki na twarzy jak przed okresem. Czytałam, że takie krostki są przez wysoki progesteron. Czy miałyscie takie krostki okresowe a bylyście na poczatku w ciąży?
Mnie wysypało na plecach i na twarzy jak przed okresem a jestem na początku ciazy 😉
 
reklama
Mi się wydaje że to za wcześnie żeby test wyszedł pozytywnie. Ja jak robiłam swój test ciążowy to dopiero kilka dni po terminie dostania miesiączki wyszedł mi pozytywny ( ja robiłam ten test strumienowy z pink) także to i tak jednen z wcześniejszych momentów żeby wykryć. Tak mi się przynajmnje wydaje :)
 
Do góry