reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy 12 dni po owu

reklama
Hej dziewczyny. Czy któraś z Was robiła test ciążowy 12 dni po owu i wynik był już wiarygodny ?
Dodam, że od owu mam wrażenie, że mam gorączkę. Mierzyłam czasami i było ok. Natomiast dziś 37.3 , chora na pewno nie jestem. I od soboty boli mnie podbrzusze. Co o tym myślicie ? Czy już jutro mogę zrobić test (12dni od owu) ?
 
Dodam, że od owu mam wrażenie, że mam gorączkę. Mierzyłam czasami i było ok. Natomiast dziś 37.3 , chora na pewno nie jestem. I od soboty boli mnie podbrzusze. Co o tym myślicie ? Czy już jutro mogę zrobić test (12dni od owu) ?
możesz zrobić test, ale najbardziej wiarygodny jest w terminie spodziewanej miesiączki. Nie mniej jednak bardzo czuły test jest czasem w stanie coś już pokazać.
 
Mam kilka testow, ale tylko jeden o czułości 10mlU/ml. Myślisz, że już może coś pokazać ?
ja Ok 2-3 dni przed spodziewana miesiączka robiłam test wieczorem i pokazał mi się cień, następnego dnia rano był bardziej wyraźny ale dalej były to cienie. Poszłam na test z krwi i wykazał ciąże. Testy miałam rożnej czułości.
 
ja Ok 2-3 dni przed spodziewana miesiączka robiłam test wieczorem i pokazał mi się cień, następnego dnia rano był bardziej wyraźny ale dalej były to cienie. Poszłam na test z krwi i wykazał ciąże. Testy miałam rożnej czułości.
Jejku już tak o tym myślę, że te testy śnią mi się po nocach. Tak w ogóle to mam już 3 dzieci i jakby temat kolejnego dziecka był dla mnie zamknięty. Natomiast w styczniu okazało się, że jestem w ciąży. Wtedy był to dla mnie szok, nie chciałam więcej dzieci. Niestety 8.02 poroniłam. Od tamtej pory jeszcze nie miałam okresu. Ale na 90% jestem pewna , że 30.03 miałam owu. No i tak mi się w głowie coś poprzestawialo, że teraz bardzo chce mieć kolejne dziecko 🙂
 
Jejku już tak o tym myślę, że te testy śnią mi się po nocach. Tak w ogóle to mam już 3 dzieci i jakby temat kolejnego dziecka był dla mnie zamknięty. Natomiast w styczniu okazało się, że jestem w ciąży. Wtedy był to dla mnie szok, nie chciałam więcej dzieci. Niestety 8.02 poroniłam. Od tamtej pory jeszcze nie miałam okresu. Ale na 90% jestem pewna , że 30.03 miałam owu. No i tak mi się w głowie coś poprzestawialo, że teraz bardzo chce mieć kolejne dziecko 🙂
zawsze możesz wykonać test tak jak ja jeszcze dzisiaj ☺️ (ja długo starałam się o dziecko wiec testy to już była obsesja). Jak będzie negatywny to spokojnie, bo jeszcze jest szansa ze za wcześnie tym bardziej, że nie miałaś potwierdzonej owu
 
zawsze możesz wykonać test tak jak ja jeszcze dzisiaj ☺️ (ja długo starałam się o dziecko wiec testy to już była obsesja). Jak będzie negatywny to spokojnie, bo jeszcze jest szansa ze za wcześnie tym bardziej, że nie miałaś potwierdzonej owu
Nie no dzisiaj sobie jeszcze daruję 🙂 myślę, że wytrzymam do rana. Tzn. zapewne wstanę gdzieś o 4 😂 mam nadzieję, że jednak wtedy była ta owulacja. W ogóle jak byłam u lekarza na kontroli po poronieniu (21.03) to mi powiedział , że okres na dniach, dlatego byłam spokojna i już z mężem wspolzylismy bez zabezpieczenia
 
Na tamten moment nie myślałam też o kolejnej ciąży. 30.03 jeszcze nieświadomi niczego i w sumie dwa dni wcześniej też były numerki, ze tak powiem 🙂 I strzeliło mnie coś dopiero jak sobie uświadomiłam wieczorem, bo dopiero wtedy ten ból już mnie tak mocno złapał, że to może być owu (bo takie bóle owulacyjne miałam przed tamtą ciążą ) No i od tamtej pory cały czas myślę o kolejnej ciąży
 
reklama
Do góry