reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy proszę o interpretację

Natasza12345

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Maj 2022
Postów
25
Od ponad roku staramy się z mężem o dzidzie. Cykl mam 28dniowy. Do zbliżenia doszło 14 i 15 dnia cyklu.Zrobiłam test w dniu oczekiwanej miesiączki,wyszedł pozytywny,ale druga kreseczka była blada.Dzis dzień 30 powtórzyłam test i nadal to samo.czy wszystko oki? Test nie powinien być wyraźniejszy?
20230325_085658.jpg
 
reklama
Jak masz możliwość to idź na betę. Możesz powtórzyć po 48 h aczkolwiek ja nie jestem zwolennikiem badania jej co chwilę.
 
Od ponad roku staramy się z mężem o dzidzie. Cykl mam 28dniowy. Do zbliżenia doszło 14 i 15 dnia cyklu.Zrobiłam test w dniu oczekiwanej miesiączki,wyszedł pozytywny,ale druga kreseczka była blada.Dzis dzień 30 powtórzyłam test i nadal to samo.czy wszystko oki? Test nie powinien być wyraźniejszy? Zobacz załącznik 1509960
Ładna kreska. Zrób betę z krwi ❤️
I nie kieruj się testami i ich wybarwieniem :)
 
reklama
Do góry