reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy przed terminem okresu.

Witam was ostatnią miesiączkę miałam 15.01.2022 roku po skączonej miesiączkę kochałam się z narzeczonym do 25dnia cyklu tylko 21 nie kochaliśmy się 33 dnia cyklu mam planowaną miesiączkę dziś robiłam test ciążowy z porannego moczu wynik wyszedł negatywny miesiączka ma nadejść za 5 dni bolą mnie od dwóch dni strasznie piersi i mi urosły wczoraj miałam biegunkę bardzo silną czy to możliwe że test 5 dni przed terminem miesiączki może być negatywny ? Pomóżcie
 
reklama
Witam was ostatnią miesiączkę miałam 15.01.2022 roku po skączonej miesiączkę kochałam się z narzeczonym do 25dnia cyklu tylko 21 nie kochaliśmy się 33 dnia cyklu mam planowaną miesiączkę dziś robiłam test ciążowy z porannego moczu wynik wyszedł negatywny miesiączka ma nadejść za 5 dni bolą mnie od dwóch dni strasznie piersi i mi urosły wczoraj miałam biegunkę bardzo silną czy to możliwe że test 5 dni przed terminem miesiączki może być negatywny ? Pomóżcie
5 dni przed miesiączką to raczej za wcześnie na pozytywny test. Objawy przy negatywny teście nie są ciążowe.
 
Do góry