reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy, test laboratorium?

Ty masz takie swoje racje , że masakra i ty czytaj ze zrozumieniem bo nawet sama ci zacytowała. Serio na każdym poście jak Doda jakas dziewczyna , że jest cień ty oczywiście nie widzisz. Betę zrobiła dwa dni przed hcg. Najlepiej się upierać dramat 👎🙆💁💁🤦
Dziewczyno czy Ty masz jakiś problem? Widze cień na drugim zdjęciu z pierwszego postu a ten robiła już po becie czyli dzisiaj. Ten pierwszy test jest negatywny dla mnie. "Betę robiła 2 dni przed hcg"? Może najpierw naucz się pisać poprawnie bo nie rozumiem co tutaj miałaś na myśli.
 
reklama
Jestem w szoku... A jak poznała, że to pomyłka?
Sytuacja , wyglądała tak , że poszła do endokrynologa , z powodu zaburzeń hormonalnych, mimo swojego wieku , od pewnego czasu , miała problemy właśnie z miesiączkami, lekarz prywatnie zlecił jej badania , ona odrazu poszła do labo , aby już wiedzieć na czym stoi, no i były tak podstawowe badania hormonalne prolaktyna, tsh itp , zrobiła te badania czeka na wynik , wszytsko w normie , tsh piękne wszytsko cudownie , a nagle na samym końcu prolaktyna tak wysoka że się przeraziła ( widomo, prolaktyna może być wytwarzana skokowo ale nie aż tak ) wynik był tak wysoki , że z tego , co wiem zadzownila do labo zapytać , bBeczka jej tam powiedziała , że takie wartości mogą oznaczać gruczolaka przysadki mózgu, ona przerażona , poszła jeszcze raz zrobić badania , zaś to samo a nawet I wyżej, odrazu lekarz który wypisał jej pilne rezonans głowy, na którym nic nie wyszło, ona przerażona , że może lekarze coś pominęli a ona ma właśnie tego gruczolaka , pozniej poszła do syneyo , prolaktyna idelana , a tsh okazało się problem, i to był strzał w dziesiątkę, bo właśnie z tsh i cos tam jeszcze miała problem i dostał odpowiednie leczenie , miesiaczki się unormowały , ale co się nameczyła , stresu to mówi , że nigdy więcej...
 
Sytuacja , wyglądała tak , że poszła do endokrynologa , z powodu zaburzeń hormonalnych, mimo swojego wieku , od pewnego czasu , miała problemy właśnie z miesiączkami, lekarz prywatnie zlecił jej badania , ona odrazu poszła do labo , aby już wiedzieć na czym stoi, no i były tak podstawowe badania hormonalne prolaktyna, tsh itp , zrobiła te badania czeka na wynik , wszytsko w normie , tsh piękne wszytsko cudownie , a nagle na samym końcu prolaktyna tak wysoka że się przeraziła ( widomo, prolaktyna może być wytwarzana skokowo ale nie aż tak ) wynik był tak wysoki , że z tego , co wiem zadzownila do labo zapytać , bBeczka jej tam powiedziała , że takie wartości mogą oznaczać gruczolaka przysadki mózgu, ona przerażona , poszła jeszcze raz zrobić badania , zaś to samo a nawet I wyżej, odrazu lekarz który wypisał jej pilne rezonans głowy, na którym nic nie wyszło, ona przerażona , że może lekarze coś pominęli a ona ma właśnie tego gruczolaka , pozniej poszła do syneyo , prolaktyna idelana , a tsh okazało się problem, i to był strzał w dziesiątkę, bo właśnie z tsh i cos tam jeszcze miała problem i dostał odpowiednie leczenie , miesiaczki się unormowały , ale co się nameczyła , stresu to mówi , że nigdy więcej...
Mega przykre. Niepotrzebny stres...
 
@Nymos jak tam u ciebie powtórzyłas wyniki? 🥰
Dostałam wyniki. Beta 6,37, a progesteron 7,11. Odkąd pojawił mi się cień cienia mam lekkie plamienia. Aż do dzisiaj, a minęło już 6 dni. Zrobiłam też dodatkowo test. Dziwi mnie taki niski wynik. Nie wiem co myśleć.
 

Załączniki

  • 20230327_120932.jpg
    20230327_120932.jpg
    514,1 KB · Wyświetleń: 89
Dostałam wyniki. Beta 6,37, a progesteron 7,11. Odkąd pojawił mi się cień cienia mam lekkie plamienia. Aż do dzisiaj, a minęło już 6 dni. Zrobiłam też dodatkowo test. Dziwi mnie taki niski wynik. Nie wiem co myśleć.
Nie wygląda to za dobrze, bo progesteron 7 to zdecydowanie za nisko. Ale może się jeszcze rozkręci...
Dzwobilas może do swojego lekarza?
 
Dostałam wyniki. Beta 6,37, a progesteron 7,11. Odkąd pojawił mi się cień cienia mam lekkie plamienia. Aż do dzisiaj, a minęło już 6 dni. Zrobiłam też dodatkowo test. Dziwi mnie taki niski wynik. Nie wiem co myśleć.
Wydaje mi się,że to ciąża biochemiczna. Testy wychodziły Ci już pozytywne kilka dni temu, więc odstawiam, że to nie idzie w dobrym kierunku.
 
reklama
Do góry