reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy z krwi

reklama
Powiem Wam że jestem zdziwiona, bo bardziej oczekuję dwóch kresek niż jednej. A niby dziecko nie wchodziło w grę 🙈 no nic, zobaczymy za tydzień :D
Haha bo to tak jest . Nie nie nie,ale jak juz przychodzi ten moment ,ze moze jednak to kobieta zdaje sobie sprawe, ze w sumie dziecko to cud.. a potem jak jednak nic z tego to jest nawet maly zawodzik.. :p
 
Powtórzyłam ten test z krwi, tym razem poszło mi lepiej niż wczoraj i znów widzę delikatną kreskę 🤦‍♀️ poczekam po prostu ten tydzień do terminu okresu i zrobie sikany test
Tydzień do okresu ,to nawet beta Ci nie wyjdzie, a gdzie tam test ,nie sugeruj się nim ,bo nie jest pozytywny
 
Do góry