reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy z krwi

reklama
Ale wiesz kiedy miast owulacje więc wiesz kiedy powinna być miesiączka [emoji2356]
Ewelina Ty co miesiąc robisz ten sam cyrk.
Jesteś już podobno 14 dpo więc każdy test i każda beta wykryje ciążę
Wiesz co to że ktoś jest młodszy i nie na wszystkim się zna to jeszcze nie cyrk . Ja piszę ponieważ się martwię że może coś być nie tak . Owulację miałam między 27-28 sierpnia . Miesiączka powinna zacząć się wczoraj ale jej nie ma . Jestem na potrzymaniu progesteronem więc nie wiem czy to może zaburzyć cykl . I tak to jest mój 14 dzień po owulacji
 
Wiesz co to że ktoś jest młodszy i nie na wszystkim się zna to jeszcze nie cyrk . Ja piszę ponieważ się martwię że może coś być nie tak . Owulację miałam między 27-28 sierpnia . Miesiączka powinna zacząć się wczoraj ale jej nie ma . Jestem na potrzymaniu progesteronem więc nie wiem czy to może zaburzyć cykl . I tak to jest mój 14 dzień po owulacji
Ale wiesz, że zazwyczaj jest tak, że nie dostaniesz miesiączki dopóki nie odstawisz progesteronu? A żeby go odstawić, trzeba sprawdzić czy jest ciąża (najlepiej z krwi w laboratorium).
 
Ale wiesz, że zazwyczaj jest tak, że nie dostaniesz miesiączki dopóki nie odstawisz progesteronu? A żeby go odstawić, trzeba sprawdzić czy jest ciąża (najlepiej z krwi w laboratorium).
Wiem o tym ale nie mam na razie szans żeby zrobić betę z krwi . Jutro z rana zrobię test ciążowy i zobaczę . Dziś już odstawiłam progesteron
 
Udało mi się znaleźć zdjęcie z jednego testu więc dodaje
 

Załączniki

  • IMG_20210908_091722210.jpg
    IMG_20210908_091722210.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 276
  • IMG_20210908_091904640_MP.jpg
    IMG_20210908_091904640_MP.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 274
  • IMG_20210908_091658814.jpg
    IMG_20210908_091658814.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 271
Wiem o tym ale nie mam na razie szans żeby zrobić betę z krwi . Jutro z rana zrobię test ciążowy i zobaczę . Dziś już odstawiłam progesteron
A nie wyglądasz tak jakbyś wiedziała. Dziewczyny Ci piszą jak w najprostszy sposób sprawdzić czy jesteś w ciąży a ty nadal nic. Tym bardziej, że nikt tutaj źle nie doradza. W szczególności, że jak mówisz sama sie nie do końca znasz. Za około 30-50zl będziesz miała JEDNOZNACZNĄ odpowiedź na to pytanie w przeciągu kilku godzin. Wiem, że to co napisalam i tak do ciebie nie dotrze, ale już nie wytrzymałam 😂
 
🤯 Nie odstawia się progesteronu, jeśli jest podejrzenie ciąży. Zakładam, że przepisał Ci go lekarz z jakiejś przyczyny i wytłumaczył, że możesz odstawić jeśli nie będzie ciąży.
 
reklama
Do góry