reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy z krwi

reklama
Skoro ten miałby być pozytywny to po co czekać tyle czasu
Po prostu boje się że zrobię test za wcześnie a w tym miesiącu nie wiem kiedy dostanę okres bo ostatni cykl był krótszy niż zazwyczaj. Normalnie mam cykle 26-28 dni a ostatnio 23 . Jeden kalendarzyk pokazuję mi 2 dni spóźnienia a drugi że jeszcze 4 dni do miesiączki . Więc trochę się boje ze nic nie wyjdzie
 
Kalendarzyk akurat tu nie ma nic do rzeczy. Tak liczy jak mu dane wpiszesz. Zrobiłaś już przecież ten test z krwi więc czego się boisz?
Że się okaże że ten wynik nie jest prawdziwy . Poza tym jest dopiero 12 dni po owulacji . Myślałam żeby poczekać do 14 dni i wtedy sprawdzić
 
To co piszesz nie ma sensu.
Robienie testu 14 dpo owszem jest najmądrzejsze, ale Ty testowałaś już kilka dni temu więc teraz jaka to różnica?!
Tym bardziej, że widać na nim 2 kreski co zakładam bierzesz za pozytywny wynik to nasikanie na test nie odbierze Ci ciąży.
Skoro kilka dni temu spodziewałaś się pozytywu to teraz to już raczej tylko formalność. A przypomnę, że testowałaś 7DNI PO OWULACJI kiedy test nie ma szansy wyjść, a nie testujesz kiedy ma [emoji85] gdzie tu sens...
Zwłaszcza, że jesteś po poronieniu i podobno na lekach więc powinnaś raczej szybciej reagować niż dziewczyny bez obciążenia
Wiem po prostu się nasłuchałam że te testy to fake i że oszukują i tak naprawdę nie ma ciąży a wychodzą pozytywnie . Rozmawiałam z lekarzem i dostałam progesteron na zapas ale sam mówił żeby poczekać jeszcze trochę i mieć pewność . Jak test z moczu wyjdzie pozytywnie to pójdę na betę i będzie wiadomo . W poprzedniej ciąży jak byłam to przed terminem miesiączki nic nie wychodziło dopiero po .
 
Że się okaże że ten wynik nie jest prawdziwy . Poza tym jest dopiero 12 dni po owulacji . Myślałam żeby poczekać do 14 dni i wtedy sprawdzić
Rozumiem Cię doskonale, bo staraniom o dziecko towarzyszą skrajne emocje. Chcesz wiedzieć jak najszybciej, jednocześnie gdyby test miał wyjść negatywny to chcesz to jak najdłużej odsunąć w czasie. Czekanie na okres jest wiecznością. Dla mnie to był stres jak przed ważnym egzaminem. Nie przejmuj się tymi którzy Ci mówią „rób już!”. Te kilka dni do terminu miesiączki w końcu zlecą. Trzymam kciuki.
 
@EWELISIA 19 tak, te testy z krwi to goowno, a Twój tym bardziej wyglada na mocno zalany krwią i nie brałabym go za pozytyw. Natomiast jeśli robiłaś już test kilka dni temu, to czekanie teraz z testem sikanym jest bez sensu. Twój wybór 🤷🏻‍♀️
@Cocomero proponuję zapoznać się z historią wpisów autorki
 
reklama
Nie mam pojęcia co myśleć z testem poczekam jeszcze chwile.
Jak na razie nic nie zapowiada okresu . Odezwę się gdy coś będzie wiadomo
 
Do góry