reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy zdjęcia

Tak szczerze to bylam zaniepokojona bo tu na forum widziałam dziewczyny, które wrzucały zdjęcia z tzw.cieniem cienia i naprawdę jakis szary delikatny cień można było tam pod lupą dostrzec a okazywało, że są w ciąży.
Albo na fb czasami dziewczyny piszą, że miały normalny okres w ciąży. Jak dopytałam czy normalny obfity ze skrzepami to pisały że tak.
Potem inne historie, że ktoś zaszedł w ciążę z prezerwatywą, wkładką i tabletkami.
Potem naprawdę łatwo jest uwierzyć w niepokalane poczęcie... Ja się naprawdę bardzo stresowałam mimo że wiedziałam że jest bardzo małe prawdopodobieństwo ciąży.
ten cień cienia to mają zwykle dziewczyny, testujące się mniej niż 14 dni po stosunku. Powyżej już zwykle krecha jest mocno widoczna. U Ciebie nawet tego cienia nie było widać.
Co do okresu w ciąży, to na fb można sobie pisać różne rzeczy, tu zresztą też. Ale wyobrażasz sobie jak ten zagnieżdżony zarodek miałby przeżyć okres? Siłą rzeczy można mieć krwawienie, można mieć krwiaka, który się opróżnia w ciąży, ale to nie jest okres.
i szczerze nie wiem po co mieć jednocześnie wkładkę i tabletki 🤷‍♀️ o ciąży z wkładką słyszałam dosłownie raz.

Wiesz, jak się uprawia seks i to Cię tak stresuje to może jednak warto jakoś zadbać o zmniejszenie tego stresu?
 
reklama
ten cień cienia to mają zwykle dziewczyny, testujące się mniej niż 14 dni po stosunku. Powyżej już zwykle krecha jest mocno widoczna. U Ciebie nawet tego cienia nie było widać.
Co do okresu w ciąży, to na fb można sobie pisać różne rzeczy, tu zresztą też. Ale wyobrażasz sobie jak ten zagnieżdżony zarodek miałby przeżyć okres? Siłą rzeczy można mieć krwawienie, można mieć krwiaka, który się opróżnia w ciąży, ale to nie jest okres.
i szczerze nie wiem po co mieć jednocześnie wkładkę i tabletki 🤷‍♀️ o ciąży z wkładką słyszałam dosłownie raz.

Wiesz, jak się uprawia seks i to Cię tak stresuje to może jednak warto jakoś zadbać o zmniejszenie tego stresu?
No właśnie nie, dziewczyny pisały tutaj na forum, że blada kreska pokazała się dopiero 10 dni po spóźnionym okresie albo i dalej i to taki cień cienia, albo że niektórym wszystkie testy wychodziły negatywne a ciąża była.

Wlasnie nie wiem jak ta ciąża z okresem przetrwa ale upierają się, że jest. Poza tym słyszy się często, że kobieta dopiero przy porodzie dowiedziała się że była w ciąży. Nie mówię że mi się tak zdarzy ale kobiety upierają się, że miały takie przypadki.

Potem widzi się szara kreskę na teście i można zwariować.
 
Do góry