reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

P

pannanikt96

Gość
Hej dziewczyny!
Czy jeśli na teście ciążowym napisane jest "wykrywa 6dniową ciążę" to znaczy, że najszybciej 6 dni po zapłodnieniu czy 6 dni dopiero od momentu zagniezdzenia się zarodka?
jestem 10/11 dpo i zastanawiam się czy już testować.
jak było u was? ile dni po owulce wyszedl wam test ciążowy pozytywny?
 
reklama
Rozwiązanie
Tak się boje. Jestem po pozamacicznej, mino ze jajowody mam już drożne to i tak jest stres. Jeszcze do tego boli mnie cały czas podbrzusze jak na okres... ale podobno to normalne.

Głowa do góry. Piękny wynik testu. Mam nadzieje, że wszystko zakończy się tym razem pomyślnie. Też jestem po pozamacicznej, więc rozumiem obawy. Zadbaj o siebie, zrób betę i sprawdź przyrost ;)

I oczywiście gorące gratulacje dla pozostałych II kreseczek. Co za prezencik na święta! Szczęściary :)
reklama

Załączniki

  • A38BD456-24DC-4207-AD16-E9DEE6653675.jpeg
    A38BD456-24DC-4207-AD16-E9DEE6653675.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 1 037
reklama
Do góry