reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciążowy

Annaaj112

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
witam
od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Planowana miesiączka 12tego stycznia.
zrobiłam dzisiaj test i jest bardzo słaba druga kreska.
Proszę powiedzcie mi czy też to widzicie czy tylko ja już zaczynam zwariować?
received_455945968643387.jpeg
20200108_074219.jpg
20200108_074138.jpg

reklama

aniajg2

Fanka BB :)
Rozwiązania
0

Agu1531

Rozwiązania
0
witam
od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Planowana miesiączka 12tego stycznia.
zrobiłam dzisiaj test i jest bardzo słaba druga kreska.
Proszę powiedzcie mi czy też to widzicie czy tylko ja już zaczynam zwariować?Zobacz załącznik 1065458Zobacz załącznik 1065459Zobacz załącznik 1065460
Coś jak by przebijało cień cienia jednak takich testów na forum multum było a ciąży brak dlatego najlepiej zrobić Bete Hcg i wtedy masz 100% pewności, albo poczekać do terminu @ i powtórzyć test.
Trzymam kciuki aby to jednak był pozytyw

Fado123

Rozwiązania
3
Zgadzam się z Agu ,beta da pewność, a testy często myla, tym bardziej kilka dni przed @ najpewniejsza beta

Luna1991

Rozwiązania
0
Widać widać, mialam tak samo, wczoraj bylam na wizycie i 6ty tydzien i zobaczylam juz serduszko 😍 a nikt tej kreski nie widział prócz mnie. Idz na betę, ja tak zrobilam i juz bylam pewna 🙂

Annaaj112

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Widać widać, mialam tak samo, wczoraj bylam na wizycie i 6ty tydzien i zobaczylam juz serduszko 😍 a nikt tej kreski nie widział prócz mnie. Idz na betę, ja tak zrobilam i juz bylam pewna 🙂
Problem polega na tym że mieszkam w Norwegii i tu bety nie robią :/ czy mogę powtórzyć test jutro? Czy miałaś jakieś objawy?

Luna1991

Rozwiązania
0
Nie miałam, tego dnia, co zrobilam test powinnam dostac okresu, a ze zawsze dostawałam nad ranem to jak wstalam to jakos pomyslalam ze zrobię test no i bach😁 ta druga kreska naprawdę była praktycznie nie widoczna, powtorzylam po 3 dniach i juz byla wyraźna druga kreska 🙂 wiem, ze latwo mowic, ale musisz poczekać ze 2 3 dni i powtórzyć test

Annaaj112

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nie miałam, tego dnia, co zrobilam test powinnam dostac okresu, a ze zawsze dostawałam nad ranem to jak wstalam to jakos pomyslalam ze zrobię test no i bach😁 ta druga kreska naprawdę była praktycznie nie widoczna, powtorzylam po 3 dniach i juz byla wyraźna druga kreska 🙂 wiem, ze latwo mowic, ale musisz poczekać ze 2 3 dni i powtórzyć test
Spróbuję wytrzymac ale jakbym mogła to wykupilabym wszystkie apteki w mieście z testów i robiła co chwile🤣🤣🤣

reklama

Luna1991

Rozwiązania
0
Moze sprobuj z bardziej czulym testem jak nie mozesz wytrzymac 🙂

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Staramy się 8
P Staramy się 9
Kisia1995 Potrzebuję porady 106
A Potrzebuję porady 21
Lilka2304 Potrzebuję porady 15