reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciążowy

Rozwiązania
0
Witam. Ostatni okres miałam 30 grudnia i od tej pory cisza . Robiłam dwa testy jeden po południu i wyszła druga blada kreska Ale widoczna a drugi test rano i brak kreski i mam bardzo ciężkie i dużo żyłek na piersiach. Czy jeżeli to byłaby ciąża to ta kreska nie powinna byc juz bardz
15816746157231986423923.jpg
iiej wyraźna? Pozdrawiam

reklama

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Witam. Ostatni okres miałam 30 grudnia i od tej pory cisza . Robiłam dwa testy jeden po południu i wyszła druga blada kreska Ale widoczna a drugi test rano i brak kreski i mam bardzo ciężkie i dużo żyłek na piersiach. Czy jeżeli to byłaby ciąża to ta kreska nie powinna byc juz bardzZobacz załącznik 1080256iiej wyraźna? Pozdrawiam
Może to biochemiczna?
Zrób z krwi beta HCG

Rozwiązania
0
A jak sie objawia taka ciąża ? Nie.mam żadnego krwawienia ani nic nie było. A kreska no sama nie wiem po takim czasie to hmm..juz powinna byc mocno widoczna Tak mi sie wydaje.. .

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Po takim czasie kreska powinna być bardzo widoczna.
Ciąża biochemiczna to taka, która się sama usuwa - obumarła na bardzo wczesnym etapie, inaczej wczesne poronienie, czyli obumarcie jaja płodowego i wydalenie go. Często kobiety nawet nie wiedzą, że w ciąży były.

Rozwiązania
0
Wydaje mi sie ze jeżeli cos byloby nie tak to było by krwawienie albo plamienie no nie wiem idę za tydzień do ginekologa to sie okaże: )

Martynka90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej, może faktycznie Ci się owulacja przesunela czy cos. Mi dopiero w 5 tyg testy dawały kreski w obu ciazach, ale wiadomo każda ciąża inna od samego początku:) powodzenia. I tylko beta prawdę powie ;)

Rozwiązania
0
No zobaczymy mam nadzieję ze Tak będzie: ) może jest faktycznie ciąża tylko że młodsza niż by to wychodzilo z om taka mam nadzieję :) zazywalam teraz ovulomed max przez 2 miesiace i może tez prZez to jakieś zawirowania ..

reklama

Sylwiakp

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
7
jeśli chodzi o biochemiczna, to u mnie też były takie blade kreski jakoś 3 dni po terminie @, które nie ciemniały, a po tygodniu doszło krwawienie także może być też tak że dopiero będzie krwawić, bo faktycznie tyle dni i takie słabe kreski troszkę.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Staramy się 8
Kisia1995 Potrzebuję porady 106
A Potrzebuję porady 21
A Staramy się 65
Lilka2304 Potrzebuję porady 15
Do góry