reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Annie1230

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Październik 2019
Postów
40
24 lutego byłam u ginekologa, stwierdził, że za kilka dni będzie owu, pęcherzyk mial 16mm. 27 lutego miałam bardzo dużo śluzu płodnego i kluly mnie jajniki. Stosunki były 24,25 i 27 lutego. Kiedy najwcześniej zrobić test, żeby był wiarygodny?
 
reklama
Poczekaj do terminu pierwszej miesiączki po i jeżeli sie spóźni to ja zrobiłam o 3 dniach od planowanej i we wtorek powtarzam znowu
 
Poczekaj do terminu pierwszej miesiączki po i jeżeli sie spóźni to ja zrobiłam o 3 dniach od planowanej i we wtorek powtarzam znowu
Teoretycznie powinnam jutro mieć, ale owulacja była trochę przesunięta (21dc przy 33 dniowych cyklach), to nie wiem szczerze mówiąc kiedy powinnam się jej spodziewać
 
Teoretycznie powinnam jutro mieć, ale owulacja była trochę przesunięta (21dc przy 33 dniowych cyklach), to nie wiem szczerze mówiąc kiedy powinnam się jej spodziewać
Ja odstawiając antykoncepcje 8 miesięcy temu to różnie miałam okres, ale mniej więcej wiedziałam, że 2 dni może sie spóźnić i w tym miesiącu nic więc w piątek test zrobiłam druga kreska blada była, więc powtarzam go we wtorek dla pewności
 
Ja odstawiając antykoncepcje 8 miesięcy temu to różnie miałam okres, ale mniej więcej wiedziałam, że 2 dni może sie spóźnić i w tym miesiącu nic więc w piątek test zrobiłam druga kreska blada była, więc powtarzam go we wtorek dla pewności
Trzymam kciuki, by Ci się udało :)
 
Najlepiej w dzień spodziewanej @ , no ale jeśli są nieregularne, to 14 dni po stosunku, powinien być wiarygodny, lub to co da 100% badanie beta hcg
 
Jeśli nie wiesz, kiedy miałaś owulację, to poczekaj 2 tygodnie od ostatniego stosunku.
Objawami się nie sugeruj, bo jak się okaże, że nic z tego nie wyszło, to rozczarowanie będzie jeszcze bardziej bolesne.
 
reklama
Jeśli nie wiesz, kiedy miałaś owulację, to poczekaj 2 tygodnie od ostatniego stosunku.
Objawami się nie sugeruj, bo jak się okaże, że nic z tego nie wyszło, to rozczarowanie będzie jeszcze bardziej bolesne.
Ja objawów za bardzo nie mam, jedynie od tygodnia bolą mnie piersi i są twarde, ale tak może być przed miesiączką. Czyli test powinnam zrobić mniej więcej w przyszły piątek? Zastanawiam się czy powinnam zacząć brać duphaston? Lekarz przepisał mi, bo mam PCOS i ostatnio miałam bardzo długie cykle, to pierwsza owulacja od kilku miesięcy.. czy duphaston może ewentualnie pomoc?
 
Do góry