reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Crazylalafresh

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2020
Postów
136
Hej dziewczyny, okresy mam nieregularne nawet do 45dni. Dzisiaj jest mój 42dc, nie wiem kiedy miałam owulację ale na teścia ciążowym wyszedł mi taki cień cienia cienia? Możliwe że to ciąża czy może kreska fabryczna? Dołączę zdjęcia ale na nich chyba nic nie widac. Test powtórzę jutro, ale chcę znać wasze zdanie.
 

Załączniki

  • IMG_20201214_082037.jpg
    IMG_20201214_082037.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 464
  • IMG_20201214_082027.jpg
    IMG_20201214_082027.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 357
reklama
Hej dziewczyny, okresy mam nieregularne nawet do 45dni. Dzisiaj jest mój 42dc, nie wiem kiedy miałam owulację ale na teścia ciążowym wyszedł mi taki cień cienia cienia? Możliwe że to ciąża czy może kreska fabryczna? Dołączę zdjęcia ale na nich chyba nic nie widac. Test powtórzę jutro, ale chcę znać wasze zdanie.
ja nic nie widzę 🤷
 
Niestety nic tam nie ma. A nawet jeśli prześwituje to może być kreska fabryczna. Najpewniej będzie zrobić bete hcg z krwi i będziesz miała 100% pewności. Powodzenia!
 
Dla mnie tam nie ma żadnej kreski , nic nie widzę, ale skoro Ty widzisz to może warto isx na bete , a mogę wiedzieć czemu masz tak długie cykle ?
W lipcu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, podejrzewam że może dlatego. W tym miesiącu lub w styczniu zamierzam iść z tą sprawą właśnie do ginekologa bo nic mi się nie normuje a wydłuża coraz bardziej cykl
 
reklama
Do góry