reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciążowy

Andżelka029

Początkująca w BB
Uprawiałam sex z moim chłopakiem tydzień po poronieniu bez zabezpieczenia kiedy najwcześniej mogę zrobić test ciążowy aby wyszedł wiarygodny ?

reklama

coca

Fanka BB :)
Uprawiałam sex z moim chłopakiem tydzień po poronieniu bez zabezpieczenia kiedy najwcześniej mogę zrobić test ciążowy aby wyszedł wiarygodny ?

Normalnie by było w terminie miesiączki, ale po poronieniu to nawet nie ma pewności jak ten pierwszy cykl będzie wyglądał wiec ciężko powiedzieć ze 14 dni po owulacji byłby już wiarygodny. Bez owulacji cudów nie będzie. A którym tc poronilas?

Andżelka029

Początkująca w BB
Normalnie by było w terminie miesiączki, ale po poronieniu to nawet nie ma pewności jak ten pierwszy cykl będzie wyglądał wiec ciężko powiedzieć ze 14 dni po owulacji byłby już wiarygodny. Bez owulacji cudów nie będzie. A którym tc poronilas?
Poroniłam w 6 TC

reklama

Cappuccinko1988

Fanka BB :)
Oczyscilam się sama bez tabletek ani bez łyżeczkowania ,tydzień po poronieniu już nie miałam krwawienia ani plamień :)
Rozumiem . Sorki ze tak dopytywałam ale z tego co się orientuje to jednak odczekać jeden cykl jest bardzo zdrowo i tak zalecają lekarze . To ze już nie krwawiłas nie znaczy ze w srodeczku wszystko super . Ryzykowne to troszkę no ale chyba wiecie co robicie 😉.
Tak czy inaczej w takim wypadku Twoje pytanie nie ma sensu po pierwsze niewiadomo kiedy miałaś okres ,dni płodne ,owulacje itd . Możesz sobie zatestowac za 2 tygodnie ale czy to coś da 🤷🏼‍♀️ . Pozdrawiam 😉

Do góry