reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Andżelka029

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2021
Postów
22
Uprawiałam sex z moim chłopakiem tydzień po poronieniu bez zabezpieczenia kiedy najwcześniej mogę zrobić test ciążowy aby wyszedł wiarygodny ?
 
reklama
Uprawiałam sex z moim chłopakiem tydzień po poronieniu bez zabezpieczenia kiedy najwcześniej mogę zrobić test ciążowy aby wyszedł wiarygodny ?
W dniu spodziewanego okresu .
a jeszcze zapytam , tak szybko po poronieniu lekarz dał Ci zielone światełko dla starań o dzidZie ?
 
Uprawiałam sex z moim chłopakiem tydzień po poronieniu bez zabezpieczenia kiedy najwcześniej mogę zrobić test ciążowy aby wyszedł wiarygodny ?

Normalnie by było w terminie miesiączki, ale po poronieniu to nawet nie ma pewności jak ten pierwszy cykl będzie wyglądał wiec ciężko powiedzieć [emoji2368] ze 14 dni po owulacji byłby już wiarygodny. Bez owulacji cudów nie będzie. A którym tc poronilas?
 
Normalnie by było w terminie miesiączki, ale po poronieniu to nawet nie ma pewności jak ten pierwszy cykl będzie wyglądał wiec ciężko powiedzieć [emoji2368] ze 14 dni po owulacji byłby już wiarygodny. Bez owulacji cudów nie będzie. A którym tc poronilas?
Poroniłam w 6 TC
 
reklama
Oczyscilam się sama bez tabletek ani bez łyżeczkowania ,tydzień po poronieniu już nie miałam krwawienia ani plamień :)
Rozumiem . Sorki ze tak dopytywałam ale z tego co się orientuje to jednak odczekać jeden cykl jest bardzo zdrowo i tak zalecają lekarze . To ze już nie krwawiłas nie znaczy ze w srodeczku wszystko super . Ryzykowne to troszkę no ale chyba wiecie co robicie 😉.
Tak czy inaczej w takim wypadku Twoje pytanie nie ma sensu po pierwsze niewiadomo kiedy miałaś okres ,dni płodne ,owulacje itd . Możesz sobie zatestowac za 2 tygodnie ale czy to coś da 🤷🏼‍♀️ . Pozdrawiam 😉
 
Do góry