reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

[emoji2962]
Jestem przeciwnikiem medykalizacji, a nie postępu medycyny.
[emoji2962]
Jestem zagorzałym zwolennikiem badań prenatalnych. Ale latanie do ginekologa co tydzień oraz wielokrotne badania krwi nie uchronią od komplikacji.
[emoji2962]
Kobiecie po poronieniu należy współczuć a nie ją pouczać I to co do leków zapobiegawczych lub przyczyn utraty ciąży. To bardzo przykre. Zdążyłam przeanalizować najdrobniejszy szczegół i objaw...

Szkoda mi nerwów na dyskusję.

W Polsce poród domowy ma bardzo zła opinię. W tej kwestii Jestem w mniejszości i doskonale o tym wiem. Oby rosła świadomość. Nie tylko kobiet ale położnych i lekarzy również.

Porody szpitalne dla wielu kobiet są trudne. Nie szanuje się praw kobiet, wciąż każe się rodzić na leżąco, najlepiej z podpięta kroplówka z oksytocyny i rutynowo nacina się krocze.... Czy to lepszy poród? Cc często jest konsekwencją braku poszanowania natury, braku umiejętności. Chciałabym zanim ktokolwiek powie ze poród domowy jest nieodpowiedzialnościączy też zagrożeniem zapoznał się najpierw dokładnie z tematem.
Robisz celowo z siebie ofiarę? Ktos tu pouczal kobiete, ktora poronila tak by poczula sie winna? Nie, wiec nie dramatyzuj probujac uzyskac poklask. Nikt nikomu nie kaze co tydzien latac do lekarza ale jesli czlowiek martwi siw o ciaze a bedzie mial wizyte po 7 tugodniach to cos tu sie nie spina.
 
reklama
🤯
Jestem przeciwnikiem medykalizacji, a nie postępu medycyny.
🤯
Jestem zagorzałym zwolennikiem badań prenatalnych. Ale latanie do ginekologa co tydzień oraz wielokrotne badania krwi nie uchronią od komplikacji.
🤯
Kobiecie po poronieniu należy współczuć a nie ją pouczać I to co do leków zapobiegawczych lub przyczyn utraty ciąży. To bardzo przykre. Zdążyłam przeanalizować najdrobniejszy szczegół i objaw...

Szkoda mi nerwów na dyskusję.

W Polsce poród domowy ma bardzo zła opinię. W tej kwestii Jestem w mniejszości i doskonale o tym wiem. Oby rosła świadomość. Nie tylko kobiet ale położnych i lekarzy również.

Porody szpitalne dla wielu kobiet są trudne. Nie szanuje się praw kobiet, wciąż każe się rodzić na leżąco, najlepiej z podpięta kroplówka z oksytocyny i rutynowo nacina się krocze.... Czy to lepszy poród? Cc często jest konsekwencją braku poszanowania natury, braku umiejętności. Chciałabym zanim ktokolwiek powie ze poród domowy jest nieodpowiedzialnościączy też zagrożeniem zapoznał się najpierw dokładnie z tematem.
To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Co zrobić w warunkach domowych w razie komplikacji?

Oczywiście, że badania nie zawszę pomogą czy uchronią. Jednak po coś się je robi. Skoro można zminimalizować niebezpieczeństwo to dlaczego tego nie robić?

Warunki na porodówkach są jakie są. Mam tego świadomość. Kobiety niestety rodzą czasami w okropnych warunkach. Co nie znaczy, że poród w domu bez odpowiedniego zaplecza jest lepszy. uciekanie od medycyny czasami na siłę to żadne rozwiązanie. Bo można sobie i dziecku wyrządzić krzywdę.
 
🤯
Jestem przeciwnikiem medykalizacji, a nie postępu medycyny.
🤯
Jestem zagorzałym zwolennikiem badań prenatalnych. Ale latanie do ginekologa co tydzień oraz wielokrotne badania krwi nie uchronią od komplikacji.
🤯
Kobiecie po poronieniu należy współczuć a nie ją pouczać I to co do leków zapobiegawczych lub przyczyn utraty ciąży. To bardzo przykre. Zdążyłam przeanalizować najdrobniejszy szczegół i objaw...

Szkoda mi nerwów na dyskusję.

W Polsce poród domowy ma bardzo zła opinię. W tej kwestii Jestem w mniejszości i doskonale o tym wiem. Oby rosła świadomość. Nie tylko kobiet ale położnych i lekarzy również.

Porody szpitalne dla wielu kobiet są trudne. Nie szanuje się praw kobiet, wciąż każe się rodzić na leżąco, najlepiej z podpięta kroplówka z oksytocyny i rutynowo nacina się krocze.... Czy to lepszy poród? Cc często jest konsekwencją braku poszanowania natury, braku umiejętności. Chciałabym zanim ktokolwiek powie ze poród domowy jest nieodpowiedzialnościączy też zagrożeniem zapoznał się najpierw dokładnie z tematem.
Swoją drogą skoro jesteś przeciwnikiem medykalizacji to rozumiem, że odrzucasz wszystkie leki.
 
Czekaj dalej🤘... I nie wkurzaj dziewczyn szukając odpowiedzi i klepania po pleckach że będzie dobrze. Nikt nie jest w stanie określić stanu zdrowia Tw. Dziecka oprócz wykwalifikowanego specjalisty. Rob jak uważasz. Możesz np się pomodlić.
 
Do góry