reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Cześć Dziewczyny,
Staram się z mężem o dziecko, stymulowana jestem clostibegyt, lametta, a 1.12 przyjęłam dwa zastrzyki gonapeptyl. Oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza. 2.12 zrobiłam test owulacyjny, pozytywny! Od 3 do 5 grudnia było przytulanko. Kupiłam już testy ciążowe z czułością 10. Proszę, powiedzcie mi kiedy najwcześniej mogę zrobić test( mogę pojechać też na bete) i trzymajcie kciuki ❤️
Mój test ciążowy o czułości 10 był pozytywny tydz przed spodziewaną miesiączką. Powodzenia!!!!!
 
reklama
Mój test ciążowy o czułości 10 był pozytywny tydz przed spodziewaną miesiączką. Powodzenia!!!!!
Dziewczyny, nie wytrzymałam, wiem, że jest jeszcze wcześnie, ale zrobiłam. Czy ja widzę tam druga kreskę czy tylko ja mam zwidy??
 

Załączniki

  • IMG_20211207_161403.jpg
    IMG_20211207_161403.jpg
    860,8 KB · Wyświetleń: 178
Dziewczyny, nie wytrzymałam, wiem, że jest jeszcze wcześnie, ale zrobiłam. Czy ja widzę tam druga kreskę czy tylko ja mam zwidy??
Masz zwidy. Nie ma najmniejszych szans by dziś wyszedł pozytywny test ciążowy. Jesteś w najlepszym wypadku 4 dni po owulacji, a do zagnieżdżenia dochodzi od 6 dnia po owu, a dopiero po zagnieżdżeniu zaczyna być produkowane bhcg i mija kolejne 1-2 dni zanim hormon zostanie wychwycony przez test ciążowy.
 
Tak wyglądał mój- dziś 30 tc
Po pierwsze: na Twoim widać kreskę, a po drugie: autorka postu jest max 4 dni po owulacji.
Nie ma znaczenia ile dni przed okresem byłaś gdy wyszedł Ci pozytywny test, ponieważ możesz mieć 16-dniową fazę lutealną a 9 dni po owulacji test już może wyjść pozytywny, ponadto nie wiemy, czy wiedziałaś którego dnia na 100% miałaś owulację. Znaczenie ma dzień po owulacji a nie dzień przed okresem.
 
reklama
Do góry