reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Ania26xd

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2021
Postów
16
Witam jutro powinnam mieć okres od kilku dni mam mdłości i zawroty głowy raz zemdlałam zrobiłam dziś test co myślicie ?
 

Załączniki

  • IMG_20220411_141858.jpg
    IMG_20220411_141858.jpg
    186,7 KB · Wyświetleń: 363
reklama
Witam jutro powinnam mieć okres od kilku dni mam mdłości i zawroty głowy raz zemdlałam zrobiłam dziś test co myślicie ?
Jak dla mnie negatyw.. Najlepiej zrób rano z porannego moczu test albo odrazu badanie krwi beta HCG. A objawy przed okresem a w wczesnej ciąży są w sumie takie same. Łatwo pomylić..
 
To test facelle? Nie polecam ich, bo zawsze wychodzi taka delikatna kreska. Polecam pink strumieniowy, a najlepiej będzie jak zrobisz betę - będziesz miała 100% pewność
 
Dziewczyny powtórzyłam test..nadal nie mam okresu tylko dziś podczas stosunku z partnerem trochę plamilam i już spokój test zrobiłam pink
 

Załączniki

  • IMG20220412203723~2.jpg
    IMG20220412203723~2.jpg
    656 KB · Wyświetleń: 138
reklama
Do góry