reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Wiesz ja jestem takim przypadkiem. Niby dużo wiem, ale CP nigdy się nie spodziewałam i tak myślę, że gdyby nie dziewczyny z forum to tak jak pisze Zazuu w najlepszym przypadku nie miałabym jajowodu
Mam już dwójkę dzieci. Najmłodszy syn ma 6 lat. Zapytałam.o.te testy bo nie wiedziałam czy taka kreska blada daje nadzieję na ciążę. Wykonałam.test półtorej tygodnia po miesiączce która była bardzo słaba nie był to taki okres jak zawsze, zaniepokoiło mnie to że moje piersi nie wróciły do normalnego stanu dlatego wykonałam test.. mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🙂
 
reklama
IMG_20220508_162512.jpg
 
Zapłodnienie w czasie miesiączki samo mówi za siebie 🤷😆 dlaczego nikt tego nie skasuje z tamtej strony.. później to się powiela 🤯😕
 
Pozytywny
Hej dziewczyny. Dwa tygodnie przed okresem zawsze robiły mi się nabrzmiałe piersi a kilka dni przed planowaną miesiączka wracały do normy. Tym razem piersi cały czas są na nabrzmiałe a okresu prawie wogole nie miałam.. wykonałam dwa testy ciazowe i on wyszły tak samo co o tym myśleć ?
. Gratulacje 🙂
 
Najlepsze jest to, że kłócicie się o "negatywne historie", a nikt żadnej nie przytoczył przed komentarzem, żeby dziewczyna już nie czytała forum. No nieźle 🤦🏽‍♀️ Więc gdyby nie ten komentarz, nikt by nikogo nie "straszył".
 
reklama
Do góry