reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

anna93

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2022
Postów
108
dzień dobry, jestem tu nowa. Z mężem staramy się na nowo o dziecko od sierpnia. Czyli aktualnie 2 cykl. W tamtym roku w listopadzie poroniłam w 5tc. Moje cykle zawsze były z tych dłuższych 32-35 dni. Aktualnie przeciągają się 36-37.
2 miesiące temu ginekolog podczas USG powiedział że mam polipka (7x4mm) i jeśli za 2 miesiączki się nie wchłonie to może dać skierowanie do wycięcia.
dziś aktualnie mam 36dc, na razie nie mam objawów świadczących o tym, że dostanę miesiączkę (wcześniej występowały ogromne bóle piersi i co zawsze mnie informowało że okres przyjdzie to ból przy kości ogonowej) aktualnie nic takiego się nie dzieje. Jutro powinnam iść do pracy na transport medyczny gdzie również dźwiga się pacjentów. Proszę doradźcie mi robić jutro test ciążowy czy się wstrzymać ?
biorę pod uwagę że okres może się spóźniać właśnie przez polipa, ale z drugiej strony boje się dźwigania. Dodam że ostatnia miesiączka była 21.08. czy takim krótkotrwałym dźwiganiem jak wyniesienie pacjenta na piętro mogłabym sobie zaszkodzić ? Czy to jest ewentualnie taki etap, że nie ma to wpływu ? Bardzo proszę o jakieś rady.
P.S praca jest dodatkowa, w każdej chwili mogę z niej zrezygnować :)

 
reklama
Test ciążowy wykonany dzień po terminie miesiączki. Niestety negatywny. Prócz bólu piersi i delikatnych skurczów podbrzusza nie mam żadnych objawów że może pojawić się miesiączka. Czy powtórzyć test za 2 dni ? Czy już raczej ten dzisiaj wykonany jest już wiarygodny ?
Pozdrawiam
 
Do góry