reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
22 Październik 2022
Postów
1
Witam dziewczyny mam takie pytanie tydzień temu zrobiłam test clearblue tygodniowy wynik wyszedł pozytywny 2+3 dzis powtórzyła i wyszedł taki sam czy to jest normalne czy juz powinno zwiększyć tygodnie?
 
reklama
Witam dziewczyny mam takie pytanie tydzień temu zrobiłam test clearblue tygodniowy wynik wyszedł pozytywny 2+3 dzis powtórzyła i wyszedł taki sam czy to jest normalne czy juz powinno zwiększyć tygodnie?
Test Ci nie odpowie na to jaki tydzień ciąży jest. HCG z krwi też z resztą nie, bo widełki są ogromne. Wiek ciąży na początku liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a później na podstawie USG.
HCG bym zrobiła żeby zobaczyc ile wynosi i potem przyrost po dwóch dniach. Około 1000 można udać się do ginekologa żeby sprawdził czy pęcherzyk jest w macicy.
 
Witam dziewczyny mam takie pytanie tydzień temu zrobiłam test clearblue tygodniowy wynik wyszedł pozytywny 2+3 dzis powtórzyła i wyszedł taki sam czy to jest normalne czy juz powinno zwiększyć tygodnie?
Na pewno było 2-3 czyli między 2 a 3, ja go robiłam i zmieniał się wynik, ale nie pamietam czy to było po 10 dniach czy po 14. Mieszkam w UK, a tutaj nie ma możliwości zrobienia bety, wiec robiłam testy codziennie i patrzyłam czy kreska ciemnieje, a właśnie raz na jakiś czas robiłam ten clearblue, wiec ot taka paranoja, każdy może mieć inna 😉
 
Do góry