reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

dombor2301

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Maj 2022
Postów
55
Cześć Kochane! Po roku starań i odpuszczeniu nerwów i stresów ten miesiąc byl zupełnie inny niż caly poprzedni rok. Dlatego pocichaczu wiąże z nim nadzieje. W sobotę zrobilam test - niestety negatywny. Okres przypada w środę. Czy istnieje szansa, że test jeszcze nie wykrył i jest jeszcze ciut szansy?
 
reklama
Cześć Kochane! Po roku starań i odpuszczeniu nerwów i stresów ten miesiąc byl zupełnie inny niż caly poprzedni rok. Dlatego pocichaczu wiąże z nim nadzieje. W sobotę zrobilam test - niestety negatywny. Okres przypada w środę. Czy istnieje szansa, że test jeszcze nie wykrył i jest jeszcze ciut szansy?
No jak odpuściłaś to moja szklana kula mowi ze na bank się udało!
 
Cześć Kochane! Po roku starań i odpuszczeniu nerwów i stresów ten miesiąc byl zupełnie inny niż caly poprzedni rok. Dlatego pocichaczu wiąże z nim nadzieje. W sobotę zrobilam test - niestety negatywny. Okres przypada w środę. Czy istnieje szansa, że test jeszcze nie wykrył i jest jeszcze ciut szansy?
Jeżeli masz nieregularne cykle to może faktycznie jeszcze być negatywny, u mnie tak było właśnie. Powtórz test to bd miała pewność, albo beta Hcg krwi
 
Powtorz w środę test lub zrób betę :)
Zależy ile dni od stosunku minęło.
Ciężko powiedzieć bo akurat te dni wszystkie płodne nawet napoczatku nie wiedząc cieszyliśmy się mężem sobą tak jak na początku naszego związku :) Wiecie motylki w brzuchu itd. Po tym jak odpuściłam w głowie to sex nagle zaczal bys magiczny jak kiedyś, a nie ze znow w kalendarzu wypada to trzeba
 
No jak odpuściłaś to moja szklana kula mowi ze na bank się udało!
Nawet jeśli się tym razem nie uda to wiem już, że ni3 chc3 jak w ciągu 12 miesięcy poprzednich popadać w głupotę 😅 W końcu odzyskałam radość z bliskości z mężem i na nowo cieze się związkiem:)
 
reklama
Do góry