reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test na płeć maleństwa :)

Piszę Wam że nie wytrzymałam i zrobiłam go wcześniej ( dokładnie tydzień ) test oczywiście zadziałał bo niby czemu miałby nie zadziałać . Potwierdzenia od lekarza z usg jeszcze nie mam bo jeszcze jest za wcześnie . I nie jestem żadnym jak to nazwałyście "troll forumowy" . Przykro że jak ktoś się cieszy to odrazu go krytykujecie :( Dla mnie to czysta zabawa i poprostu piszę tak jak jest.

Może Wy (osoby które nie robiły testu) po prostu nie macie takiej możliwości ( finansowej) i dlatego krytykujecie oraz oceniacie kogoś.

Może dlatego to dla mnie dziwne, bo na instrukcji wyraźnie pisze, że można go najwcześniej wykonać od 10 Tc, bo inaczej nie jest miarodajny czyli Twój test jest niewiarygodny według producenta. Nie wiem czy czytałaś instrukcję ale pół tej ulotki, to zabezpieczenia prawne producenta przed pociągnięciem do jakiejkolwiek odpowiedzialności jeżeli test się nie potwierdzi. Może dlatego nie szaleję i nie lecę na zakupy wyprawki i wolę mieć, to potwierdzone na USG. No i argument finansowy... wybacz, nie jest moją intencją żeby Cię obrazić ale pisanie, ze kogoś nie stać na test za 75 zł i że przez to krytykuje jest absurdalne.
Ja test kupiłam, zrobiłam, zobaczyłam i... I więcej bym nie kupiła, taka jest prawda. Nie, żeby żal mi było pieniędzy ale ten test uświadomił mi jedno, że jest mi naprawdę obojętne jakiej płci jest moje dziecko i tak będę kochać i wychowam jak swoje ;) Jestem doświadczoną mamą i mam swoje lata, więc wiem co piszę.
 
reklama
Annika79...Oczywiste jest że tak naprawdę najważniejsze jest aby z maleństwem było wszystko ok , tak każda z nas twierdzi napewno. Ale jak już zrobiłaś ten test, zobaczyłaś wynik , to potwierdził się on potem na usg i w efekcie końcowym ? :)
 
Póki co nie, bo ja płeć poznam dopiero na USG połówkowym o ile w ogóle przed porodem. A połówkowe mam dopiero w listopadzie ale wiadomo albo będzie syn, albo córka :)
 
A gdzie kupowałaś test?? bo ja zamówiłam przez allegro-intelligender? Pospieszyłam się trochę więc myślę nad kupnem drugiego.
 
Ostatnia edycja:
Tak, ten sam. Drugiego na pewno nie kupię ale jak Ty chcesz, to wolna wola... Nie wszystkie kobietki mogą robić ten test, to trzeba też zaznaczyć.
 
Naprawdę ? Jak wcześniej wspomniałaś nie doczytałam do końca ulotki bo jestem w "gorącej wodzie kompana" :) Przeciwwskazania są w ulotce czy może wiesz to z jakiegoś innego źródła ?
 
Ja swój zamówiłam i czekam :)dla czystej zabawy i ciekawości ..i tak będę czekać z zakupami po usg połówkowym...u mnie 13tydz...kiedy można już zrobić ten test? ...nie za wcześnie u mnie?
 
Naprawdę ? Jak wcześniej wspomniałaś nie doczytałam do końca ulotki bo jestem w "gorącej wodzie kompana" :) Przeciwwskazania są w ulotce czy może wiesz to z jakiegoś innego źródła ?

Nie powinny go robić kobiety z PCOS i biorące progesteron, nie do końca też jest miarodajny, jeśli kobieta spodziewa się bliźniąt - wszystko to masz w ulotce producenta... mocz musi być poranny z pierwszego strumienia i nie wolno na 48h przed współżyć bez zabezpieczenia, nie wolno testem wstrząsać tylko ma być lekko zmieszany jak u Bonda :-D;-)

Ja swój zamówiłam i czekam :)dla czystej zabawy i ciekawości ..i tak będę czekać z zakupami po usg połówkowym...u mnie 13tydz...kiedy można już zrobić ten test? ...nie za wcześnie u mnie?

Marzenka na moim pisało od 10tc, ale na allegro napisali od 8, 10 tc.... nie rozumiem skąd taka rozbieżność. Ja zdjęcia i opis swojego wrzucałam u nas na kwietniówkach 2016 :tak::-)
 
Ja zrobiłam jakoś 8-9 tydzień - wyszło że chłopiec . Zamówiłam drugi bo prawidłowo robi się go w 10 tyg - tak jest w instrukcji.
 
reklama
Do góry