reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Kilka dni, albo pół ;) @Przyszła_mamaLiwii💞 może testuj dwa razy dziennie teraz?
Dokładnie tak. U mnie chodź takie są od początku testowania w zasadzie, ale dziś już czułam ze coś się dzieje bo tak mnie podbrzusze bolało.. u mnie wczoraj była niby mocniejsza już, ale wciąż nie taka jak dzisiaj, ale między testami było ledwo 12 h różnicy.
 
reklama
Dziewczyny, co jeśli powinnam od dwóch dni mieć miesiączkę.. zamiast tego mam biały śluz, galaretowaty, ale czysty bez żadnych grudek na zmianę z mokrym jasnym śluzem (wodnistym)... A test owulacyjny pokazuje mi, że owulacja już wkrótce... Zwariowałam... Staramy się o dziecko a tu takie rzeczy, że nie ogarniam i nie wiem co to ma znaczyć... W piątek mam ginekologa więc może się dowiem czegoś... Aha... Beta Hcg w dniu spodziewanej miesiączki 0.14 oraz negatywne testy ciążowe... :(
Dodaje test owulacyjny 😊
 

Załączniki

  • IMG_20220123_135600.jpg
    IMG_20220123_135600.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, co jeśli powinnam od dwóch dni mieć miesiączkę.. zamiast tego mam biały śluz, galaretowaty, ale czysty bez żadnych grudek na zmianę z mokrym jasnym śluzem (wodnistym)... A test owulacyjny pokazuje mi, że owulacja już wkrótce... Zwariowałam... Staramy się o dziecko a tu takie rzeczy, że nie ogarniam i nie wiem co to ma znaczyć... W piątek mam ginekologa więc może się dowiem czegoś... Aha... Beta Hcg w dniu spodziewanej miesiączki 0.14 oraz negatywne testy ciążowe... :(
Dodaje test owulacyjny 😊
A wcześniejsze testy owulacyjne pokazywały ci już owulację w tym cyklu? Jeśli tak - to nie testuje się owulacyjnymi po pierwszym pozytywnym.
 
A wcześniejsze testy owulacyjne pokazywały ci już owulację w tym cyklu? Jeśli tak - to nie testuje się owulacyjnymi po pierwszym pozytywnym.
Tak 02-04.01 miałam pozytywne testy owulacyjne... Teraz znowu, bo pomyślała po śluzie, że wygląda na płodny, stąd ten test owulacyjny dziś...
 
Tak 02-04.01 miałam pozytywne testy owulacyjne... Teraz znowu, bo pomyślała po śluzie, że wygląda na płodny, stąd ten test owulacyjny dziś...
To ten test nic nie znaczy. Nie rób testów dalej, jeśli jakiś w cyklu ci wyjdzie pozytywny. Tak normalne, że po owulacji, hormon wykrywany przez te testy pojawia się jeszcze w organizmie. I nie, testy owulacyjne nie pokazują ciąży :)
 
dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli dzisiejszy test, pokazuje jak na zdjęci to znaczy ze już po owulacji? Przez ostatnie dwa dni był wyraźny PIK. Wiem, ze robi się testy do pierwszego pozytywnego, tylko chciałabym wiedzieć wlasnke czy po PIKU kreska już robi się blada i znaczy to ze już po owu? Dziś rano miałam intensywne kłucie w jajniku. Przytulanki były tez przedwczoraj i wczoraj i właśnie zastanawiam sie, czy dzisiaj tez powinnismy włączyć starania?
Przelecialam kilka wątków o testach owu, ale właśnie nie znalazłam odpowiedzi czy blada po piku = już po i teraz tylko czekać, czy jednak w momencie bladziocha oznacza ze już jest owu i ostatnia szansa w tym cyklu na działania?
 

Załączniki

  • CCD4951E-3D61-4DE2-BCD6-076956BF68C4.jpeg
    CCD4951E-3D61-4DE2-BCD6-076956BF68C4.jpeg
    896,4 KB · Wyświetleń: 60
  • 983C7783-D04D-44DC-908C-F9F57157B26E.jpeg
    983C7783-D04D-44DC-908C-F9F57157B26E.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli dzisiejszy test, pokazuje jak na zdjęci to znaczy ze już po owulacji? Przez ostatnie dwa dni był wyraźny PIK. Wiem, ze robi się testy do pierwszego pozytywnego, tylko chciałabym wiedzieć wlasnke czy po PIKU kreska już robi się blada i znaczy to ze już po owu? Dziś rano miałam intensywne kłucie w jajniku. Przytulanki były tez przedwczoraj i wczoraj i właśnie zastanawiam sie, czy dzisiaj tez powinnismy włączyć starania?
Przelecialam kilka wątków o testach owu, ale właśnie nie znalazłam odpowiedzi czy blada po piku = już po i teraz tylko czekać, czy jednak w momencie bladziocha oznacza ze już jest owu i ostatnia szansa w tym cyklu na działania?
Testy nie pokazują momentu owulacji, a wyrzut hormonu, który za te owulację odpowiada. U niektórych ten pik jest bardzo króciutki i gdyby wtedy było już po ptakach, to każdy miałby problem z zajściem w ciążę. Nie sugeruj się kolejnymi testami :)
 
Testy nie pokazują momentu owulacji, a wyrzut hormonu, który za te owulację odpowiada. U niektórych ten pik jest bardzo króciutki i gdyby wtedy było już po ptakach, to każdy miałby problem z zajściem w ciążę. Nie sugeruj się kolejnymi testami :)
Z obserwacji organizmu i siebie, wiem ze była dziś. Cała zagwostka teraz tkwi w tym, czy jeśli poprzednie dwa dni były owocne, to czy trzeci tez powinien jedli wiem, ze to dziś. Niby najlepiej co drugi dzień.. 😩
 
reklama
Do góry