reklama

Test PAPA

Natalia1208

Aktywna w BB
Najlepsze odpowiedzi
0
Hej dziewczyny
Jestem w 12 tygodniu ciąży, od początku przeżywam stres związany z tym, oby tylko było wszystko ok. Miałam USG kilka dni temu i wszystko wyszło ok. Teraz czekam na wyniki testu PAPA z krwi, wierzę że będzie ok ale czekam na list. Czy też się stresowalyscie? Mieszkam w UK, czy w Pl też robią takie badania czy tylko USG?

reklama

marta2211

Fanka BB :)
Najlepsze odpowiedzi
0
Robią też ten test ale to ponoć zwykła statystyka też miałam robiony tylko mnie nastraszyli i namówili na amniopunkcję

Loli05

Najlepsze odpowiedzi
3
Hej dziewczyny
Jestem w 12 tygodniu ciąży, od początku przeżywam stres związany z tym, oby tylko było wszystko ok. Miałam USG kilka dni temu i wszystko wyszło ok. Teraz czekam na wyniki testu PAPA z krwi, wierzę że będzie ok ale czekam na list. Czy też się stresowalyscie? Mieszkam w UK, czy w Pl też robią takie badania czy tylko USG?
Hej ja tez w Uk mieszkam.ile masz lat?ja jak sie pytalam o jakies testy z krwi na choroby genetyczne to mowili ze musze zrobic prywatnie.jak bedzie wygladal ten PAPA u ciebie?pozdrawiam

Natalia1208

Aktywna w BB
Najlepsze odpowiedzi
0
Miałaś usg w 10-13tyg? Wtedy pobierają dodatkowo krew i robią ten test. Położna pytała mnie na pierwszej wizycie czy chce zrobić ten test

reklama

PaskuPaska

Najlepsze odpowiedzi
0
No właśnie nie duże bo 1 do 782 ale nastraszyli mnie że jak jest ponizej tysiąca to trzeba dla pewności Robic amniopunkcję bo wtedy jest 100 procent pewnosci
Robiłam usg prenatalne u ginekologa genetyka, który jako pierwszy w Polsce wprowadził testy Pappa, stwierdził, że jeśli w usg nie ma nic niepokojącego to nie ma potrzeby robienia testu z krwi. Osobiście ich nie robilam, słyszałam wiele opinii o tym, ze usg wychodzi dobre, Pappa niekoniecznie i tylko dodatkowy stres. Ja bym sie nie sugerowała wynikiem, skoro usg ok.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku