reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny czy bledny?

31.07 nie pozostaje nic tylko czekać może to za wcześnie w ogóle na test było ale dziwi mnie ta kreseczka blada staram się o dziecko bardzo długo robiłam wszystkie testy jakie są ale nigdy mie wyszło mi coś takiego 😳 a na drugi dzień wyszła jedna kreska w innym teście wiadomo mogą być inaczej czule poczekam do następnego tygodnia
Jesli masz watpliwosci to idz do laboratorium na bete
 
reklama
31.07 nie pozostaje nic tylko czekać może to za wcześnie w ogóle na test było ale dziwi mnie ta kreseczka blada staram się o dziecko bardzo długo robiłam wszystkie testy jakie są ale nigdy mie wyszło mi coś takiego 😳 a na drugi dzień wyszła jedna kreska w innym teście wiadomo mogą być inaczej czule poczekam do następnego tygodnia
Za wcześnie żeby test Ci wyszedł, i jest ona jakaś rozlana, ja bym się tym nie sugerowala ,poczekaj do terminu i wtedy test
 
Za wcześnie żeby test Ci wyszedł, i jest ona jakaś rozlana, ja bym się tym nie sugerowala ,poczekaj do terminu i wtedy test
Poczekam wiadomo tylko zdziwiło mnie to ze w ogóle cień się pojawił na żywo widać ta kreskę bardziej później zobilam inny test taki elektroniczny wyszło ze nie ma ciąży ale po otworzeniu widać tez dwie kreseczki jedna słabsza
 

Załączniki

  • DA3E0826-6D56-4A60-9B26-B88D1B001680.jpeg
    DA3E0826-6D56-4A60-9B26-B88D1B001680.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 105
Chciałam iść mieszkam w Niemczech i niestety pani mi powiedziała ze mam poczekać bo to za wcześnie od ostatniej miesiączki by przyjsc na badanie Powiedziała jak się miesiączka nie pojawi i test będzie pozytywny mam się zgłosić
No to jedyne rozwiazanie albo poczekasz do terminu @ albo bedziesz co 2/ 3 dzien testy robic i bedziesz widziec czy kreska ciemnieje.
 
Poczekam wiadomo tylko zdziwiło mnie to ze w ogóle cień się pojawił na żywo widać ta kreskę bardziej później zobilam inny test taki elektroniczny wyszło ze nie ma ciąży ale po otworzeniu widać tez dwie kreseczki jedna słabsza

Na elektronicznych zawsze sa 2 kreski, czy jest ciaza czy nie,dlatego sie ich nie rozklada.
 
reklama
Do góry