reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Quixx

Dołączył(a)
13 Luty 2021
Postów
6
Hej dziewczyny, czy któraś z Was używała kiedyś testu Quixx? Zawiódł Was kiedyś? Co o nim sądzicie? Spóźnia mi się okres od 5 dni, mam objawy jak na ciąże a wyszedł mi negatywny i mam mieszane uczucia
 
reklama
Hej dziewczyny, czy któraś z Was używała kiedyś testu Quixx? Zawiódł Was kiedyś? Co o nim sądzicie? Spóźnia mi się okres od 5 dni, mam objawy jak na ciąże a wyszedł mi negatywny i mam mieszane uczucia
Zrób HCG z krwi będzie pewność.aczkolwiek 5 dni spóźnienia i test negatywny, więc obstawiam że nie ma ciąży. Objawy ciąży są później. Teraz to może być np objaw pms.
 
Zrób HCG z krwi będzie pewność.aczkolwiek 5 dni spóźnienia i test negatywny, więc obstawiam że nie ma ciąży. Objawy ciąży są później. Teraz to może być np objaw pms.
Tylko, że one zaczęły mi się już dwa dni przed spodziewaną miesiączką. Bóle podbrzusza, kłócić w piersiach, których wcześniej nie miałam, temperatura z rana 36.8 i nagle zmienił się tez śluz. Jest go więcej i dużo. Dlatego to mnie wszystko martwi
 
No to zrób betę i będziesz na 100 procent pewna. Jeżeli starasz się o dziecko i jego bardzo chcesz to możliwe że organizm też tak działa i masz takie objawy. Ogólnie to mi wygląda na jakieś zaburzenie i sądzę że dostaniesz okres bo jednak test powinien pokazać chociaż blada druga kreskę. Objawy ciążowe pojawiają się trochę później.
 
Tylko, że one zaczęły mi się już dwa dni przed spodziewaną miesiączką. Bóle podbrzusza, kłócić w piersiach, których wcześniej nie miałam, temperatura z rana 36.8 i nagle zmienił się tez śluz. Jest go więcej i dużo. Dlatego to mnie wszystko martwi
Tak może być właśnie przed okresem😉
 
reklama
Zrób tak jak dziewczyny Ci tutaj radzą. najlepiej Beta HCG z krwi i tyle. test z początku może wyjść fałszywie ujemny. wiem co mówię, bo przerabiałam temat wiele lat temu.
 
Do góry