reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test, wiarygność wyniku przed miesiaczką

Mama2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Marzec 2021
Postów
42
Dziewczyny mam do Was pytanie. Otóż miesiączkę mam dostać w poniedziałek 31.01, ale niedawno coś mnie pokusiło i zrobiłam test ciążowy na pudełku pisze że wykrywa ciążę 6dni wcześniej...
Ale mam problem gdyż kontrolna kreseczka jest gruba mocno czerwona, ale testowej niby nie widać, ale jak patrzyłam po 3min zauważyłam taka cieniutka blado różowo biała kreskę (ale naprawdę bladziutka, nigdy mi nic nie przebijało a zawsze robię te same testy)🤔🙄 próbowałam zrobić zdjęcie, ale ani z lampą ani bez nie mogę złapać tego.. test zrobiłam z głupia, wiedząc że wynik będzie negatywny ale teraz ogłupiałam.
 

Załączniki

  • 20220125_231341.jpg
    20220125_231341.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 405
reklama
Jejku dziękuję za odpowiedź, jak Ty serio widzisz na tym zdjęciu co nie mogłam tego wyłapać to znaczy, że nie mam chyba paranoi 😅 chociaż cały czas mi się wydaje, że sobie coś w kręciłam i co zerkam na test dalej ja widzę mimo, że robiąc test byłam pewna wyniku negatywnego 😃
 
Jejku dziękuję za odpowiedź, jak Ty serio widzisz na tym zdjęciu co nie mogłam tego wyłapać to znaczy, że nie mam chyba paranoi 😅 chociaż cały czas mi się wydaje, że sobie coś w kręciłam i co zerkam na test dalej ja widzę mimo, że robiąc test byłam pewna wyniku negatywnego 😃
niskie hcg jest pewnie i dlatego taka słaba
 
wiesz co .. ja też tam coś tam widzę ale jestem na etapie zastanawiania się czy to kreska czy nie kreska 😄

Powtórz sobie spokojnie za parę dni i najlepiej z rana .
Ale rozumiem zniecierpliwienie bo ja sprawdzałam u siebie bity tydzień przed okresem 😉
 
wiesz co .. ja też tam coś tam widzę ale jestem na etapie zastanawiania się czy to kreska czy nie kreska 😄

Powtórz sobie spokojnie za parę dni i najlepiej z rana .
Ale rozumiem zniecierpliwienie bo ja sprawdzałam u siebie bity tydzień przed okresem 😉
Haha sama mam ten etap, teraz nie daje mi to spokoju i zastanawiam się żeby jutro iść zrobić z krwi, chociaż nwm czy się nie pośpiesze z tym i czy coś wykryje 😅 nigdy tak nie miałam ale no tam coś przebija delikatnie ale ewidentnie 😃
 
reklama
A chciałabym żeby się udało.. bo od mniewanej owulacji.. kluje mnie jajnik a nie mam tak zazwyczaj przed okresem. Dziś te klucie trochę ustało. Mam nadzieję ze @ nie przyjdzie ale znając moje szczęście to przyjdzie
 
Do góry