reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test, wiarygność wyniku przed miesiaczką

A chciałabym żeby się udało.. bo od mniewanej owulacji.. kluje mnie jajnik a nie mam tak zazwyczaj przed okresem. Dziś te klucie trochę ustało. Mam nadzieję ze @ nie przyjdzie ale znając moje szczęście to przyjdzie
Może jeszcze nic straconego :) trzymam kciuki żeby się udało 😘 Osobiście wiem, że nie ma co się nakręcać bo wtedy niestety się nie udaje. Sama teraz się nie starałam, ale jeżeli okaże się że serio jestem to będę się cieszyć ☺️ Wiem że łatwo się mówi nie nakręcaj się, a sama od wczoraj jestem nakręcona co się dzieje już zastanawiam się czy test może jakiś wadliwy xD powtórzyłam nawet dziś test i już wgl ogłupiałam 😂😂
 
reklama
Może jeszcze nic straconego :) trzymam kciuki żeby się udało 😘 Osobiście wiem, że nie ma co się nakręcać bo wtedy niestety się nie udaje. Sama teraz się nie starałam, ale jeżeli okaże się że serio jestem to będę się cieszyć ☺️ Wiem że łatwo się mówi nie nakręcaj się, a sama od wczoraj jestem nakręcona co się dzieje już zastanawiam się czy test może jakiś wadliwy xD powtórzyłam nawet dziś test i już wgl ogłupiałam 😂😂
pokaz dzisiejszy?
 
pokaz dzisiejszy?
Zrobiłam dwa, ale nie z porannego moczu. Jeden tej samej firmy co wczoraj (czułość 10mlU/ml) i dokładnie ta sama sytuacja tak słabo widoczna kreska, ale coś znowu przebija. A drugi innej firmy (ten drugi miał czułość 25mlU/ml) wyszedł negatywny. Nic nie widać na 100% patrzyłam z każdej strony pod światło itp nic. Już ogłupiał nwm może jakieś wadliwe testy 🙈 Zawsze robiłam ten sam strumieniowy pink super czuły, nigdy nie miałam takich sytuacji..
 
Zrobiłam dwa, ale nie z porannego moczu. Jeden tej samej firmy co wczoraj (czułość 10mlU/ml) i dokładnie ta sama sytuacja tak słabo widoczna kreska, ale coś znowu przebija. A drugi innej firmy (ten drugi miał czułość 25mlU/ml) wyszedł negatywny. Nic nie widać na 100% patrzyłam z każdej strony pod światło itp nic. Już ogłupiał nwm może jakieś wadliwe testy 🙈 Zawsze robiłam ten sam strumieniowy pink super czuły, nigdy nie miałam takich sytuacji..
Idź na betę, jak testy coś pokazują i to faktycznie ciąża, to beta to wykaże :) A wklej może zdjęcie tego dzisiejszego testu
 
Idź na betę, jak testy coś pokazują i to faktycznie ciąża, to beta to wykaże :) A wklej może zdjęcie tego dzisiejszego testuc
Taki mam plan jutro, mam nadzieję, że jeżeli będzie to ciąża to mimo że kilka dni do miesiączki to będzie wynik wiarygodny. B o sama już nwm czy ciąża czy jakieś wadliwe testy czy o co chodzi 😂 oba przebijają, a kupione w różnych odstępach czasu (jeden jeszcze zakupiony w starym roku, drugi dziś).
Za chwilę spróbuję zrobić zdjęcie i wstawię
 
Taki mam plan jutro, mam nadzieję, że jeżeli będzie to ciąża to mimo że kilka dni do miesiączki to będzie wynik wiarygodny. B o sama już nwm czy ciąża czy jakieś wadliwe testy czy o co chodzi 😂 oba przebijają, a kupione w różnych odstępach czasu (jeden jeszcze zakupiony w starym roku, drugi dziś).
Za chwilę spróbuję zrobić zdjęcie i wstawię
Jeśli beta pokaże ciąże, to już raczej nie jest istotne, czy jesteś przed miesiączką czy przed ;) Ciąża będzie. Chociaż oczywiście to nie zagwarantuje szczęśliwego zakończenia.
 
Jeśli beta pokaże ciąże, to już raczej nie jest istotne, czy jesteś przed miesiączką czy przed ;) Ciąża będzie. Chociaż oczywiście to nie zagwarantuje szczęśliwego zakończenia.
Próbowałam zrobić zdjęcie ale znowu nie mogę złapać tej kreski :/ ona jest tak blada, że mi jej nie łapie i wcale zdjęcie nie jest lepsze od tego co dodałam w poście :( jak patrzę na test to ja zauważam ale w aparacie niestety jej nie mogę wyłapać 🙈
Cóż byle jakoś wytrzymać ten jeden dzień i jutro po południu będzie wszystko jasne 😅 jeżeli to nie będzie ciąża to stwierdzam, że coś z testami nie tak 😜
 
Dziewczyny mam do Was pytanie. Otóż miesiączkę mam dostać w poniedziałek 31.01, ale niedawno coś mnie pokusiło i zrobiłam test ciążowy na pudełku pisze że wykrywa ciążę 6dni wcześniej...
Ale mam problem gdyż kontrolna kreseczka jest gruba mocno czerwona, ale testowej niby nie widać, ale jak patrzyłam po 3min zauważyłam taka cieniutka blado różowo biała kreskę (ale naprawdę bladziutka, nigdy mi nic nie przebijało a zawsze robię te same testy)🤔🙄 próbowałam zrobić zdjęcie, ale ani z lampą ani bez nie mogę złapać tego.. test zrobiłam z głupia, wiedząc że wynik będzie negatywny ale teraz ogłupiałam.
Dziś też zmierzyłam sobie ogólnie temperaturę wyszło że mam 37,3 zazwyczaj mam zawsze między 36,4 a 36,9 więc nie wiem czy coś wspólnego to może mieć z tymi moimi bladymi kreseczkami 😅 wgl pomysł zrobienia testu pojawił się bo w weekend byłam u rodziny i wszyscy mówili że bardzo bladą jestem, źle wyglądam czy dobrze się czuje haha 😂 Narazie sama myślę, nic nikomu nie mówię dopóki nie zrobię badania i nie będę mieć pewności 😃
 
Ostatnia edycja:
Witam, w piątek zrobiłam test i wyszła blada kreska, powtórzyłam test wczoraj i wyszedł on negatywny.. mam cykle 30-33 dniowe a teraz jestem w 37 dniu cyklu… czy jest to możliwe ze ten drugi test dał mi fałszywy wynik ? Dzisiaj czytałam ciekawy artykuł w którym pisało żeby wynik wyszedł 100% to przynajmniej 4 tygodnie od zapłodnienia. Miała już któraś z was tak, że pomimo negatywnego testu byłyście w ciąży ?
 
reklama
Witam, w piątek zrobiłam test i wyszła blada kreska, powtórzyłam test wczoraj i wyszedł on negatywny.. mam cykle 30-33 dniowe a teraz jestem w 37 dniu cyklu… czy jest to możliwe ze ten drugi test dał mi fałszywy wynik ? Dzisiaj czytałam ciekawy artykuł w którym pisało żeby wynik wyszedł 100% to przynajmniej 4 tygodnie od zapłodnienia. Miała już któraś z was tak, że pomimo negatywnego testu byłyście w ciąży ?
Po 4 dniach spóźnienia, kreska powinna być wyrazna , mi w dniu spodziewanej @ wyszla dość wyrazna kreska ,najlepiej iść na bete ,to daje 100 % pewności
 
Do góry